Svensk Tennis
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng | Ingångsrating januari 2019 |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Torslanda TK

Kontaktuppgifter
Hemsida:svenskidrott.se/o/torslandatk
Telefon:031-561212
Adress:Torslanda TK
Gamla Hjuviksvägen 1
423 32 Torslanda
Anläggning:

LicensnummerNamnTennispoäng 
33660Abrahamsson, Dennis-
13045Andersson, Tilda-
22662Annvik, Linnea-
57767Appelqvist, Pauli-
16447Blessner, Elliot-
13486Blom, Philip50,00
13487Blom, Viktor63,98
11209Bremer, Fredrik129,42
18465Collstrand, Theodor50,00
29420Grammahage, Henrik-
10984Gustafsson, Jonathan-
22649Hansing, Stella-
10870Häger Hogner, Pontus-
15744Johnsson, Albin-
18394Jonsson, Lukas-
63815Landström, Daniel-
16453Löwhagen, Erik-
15379Mlocinski, Sebastian-
31106Nilsson, Klas-
56183Olsson, David-
51096Samuelsson, Wilmer-
29806Simonsson, Johan74,83
60622Thorsson, Mathias50,00
61588Voss, Hannes50,00
25717Warolin, Pål58,56
TävlingStartSlut 
Torslanda Cup2018-11-102018-11-18
Torslanda Cup2017-11-112017-11-19
Torslanda Cup2017-11-112017-11-19
Torslanda Cup 20162016-11-122016-11-20
Torslanda Cup2015-11-072015-11-15
Torslanda Cup2014-11-082014-11-16
Torslanda Cup 20132013-11-092013-11-17
Torslanda Cup 20122012-11-102012-11-18
Torslanda Cup 20112011-11-122011-11-20
Torslanda Cup2010-11-132010-11-21
Torslanda Cup2009-11-072009-11-15
Torslanda Cup2008-11-082008-11-16
Torslanda Cup2007-11-102007-11-18
Pro Supex Junior Cup2007-09-072007-09-09
Torslanda Cup2006-11-112006-11-19
Torslanda Cup2005-11-132005-11-20
Torslanda Cup2004-11-132004-11-21
Torslanda Cup2003-11-152003-11-23
Torslanda Cup2002-11-162002-11-24
Torslanda Cup2001-11-172001-11-25