Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Båstad Tennissällskap

Kontaktuppgifter
Hemsida:http://www.bastadts.se/
Telefon:0431-68500
Adress:Båstad Tennissällskap
Korrödsvägen box 1111
269 21 BÅSTAD
Anläggning:
Antal banor inne:6
Underlag:Plexipave
Antal banor ute:14
Underlag:Grus

LicensnummerNamnTennispoäng 
70982Abbestam, Ann-Louise50,00
12875Almroth, William50,00
80151Andersson, Bengt-
60773Andersson, Erik-
17608Andersson, Marcus-
10116Andersson, Nils305,89
66343Belfrage Palmqvist, Lotta-
62463Bergh, Alexander50,00
21863Berglund, Göran142,41
26420Cronwall, Björn68,30
36964Cronwall, Liliana133,05
29623Decker, Michael-
12024Ek Föller, Johanna-
76082Ekwurtzel, Hans-
10181Fredmar-Rosén, Zackarias98,88
19793Frozkhan, Emil50,00
19792Frozkhan, Saga69,23
12637Giers, John51,00
30559Gröndahl, Viggo210,55
58769Gustafsson, Andreas-
22138Hallenius, Mikael50,00
87065Hammarlind, Klas-
58623Hansson, Sam-
16166Harder, Mathias-
58022Hellström, Alex50,00
30741Hjalte, Arvid492,31
19715Hjelmager, Hugo-
23755Holm, Axel-
74729Holm, Christer235,38
77116Holm, Henrik215,37
<- 1 2 3 4 ->
TävlingStartSlut 
Veteran SM Ute 20192019-07-272019-08-03
Elite Hotels Next Generation - Riksfinal - JSM Race 20192019-06-232019-06-27
Båstadtennis Sommartour 20192019-06-202019-06-23
Båstadtennis Corem Open - JSM Race 20192019-06-082019-06-23
Veteran SM Ute 20182018-07-282018-08-04
Båstadtennis Sommartour 20182018-06-212018-06-24
Båstadtennis Corem Open 20182018-06-092018-06-24
Båstad 12 årscup2017-08-072017-08-13
Junior SM Ute2017-08-042017-08-13
Junior SM Ute2017-08-042017-08-13
Veteran SM Ute2017-07-292017-08-05
Båstadtennis Sommartour2017-06-222017-06-25
Båstadtennis Corem Open2017-06-102017-06-25
Båstadtennis Corem Open2017-06-102017-06-25
Skåne-Hallands Mästerskapen ute 20162016-08-122016-08-21
Veteran-SM 20162016-07-292016-08-05
Båstadtennis 2016 - Sommartour2016-06-232016-06-26
Båstadtennis Corem Open 20162016-06-112016-06-26
Skåne-Hallandsmästerskap 12,142016-03-102016-03-20
Skåne- & Hallandsmästerskapen 12 & 14 ute 20152015-08-142015-08-23
Veteran-SM 20152015-07-312015-08-08
Båstadtennis 2015 - Sommartour2015-06-182015-06-21
Båstadtennis Corem Open 20152015-06-062015-06-21
Skåne- & Hallandsmästerskapen 12 & 14 inne 20152015-03-192015-03-29
Skåne- & Hallandsmästerskapen 12 & 14 ute2014-08-152014-08-24
Veteran SM 20142014-08-012014-08-09
Båstadtennis 2014 - Sommartour2014-06-192014-06-22
Båstadtennis Corem Open 20142014-06-062014-06-22
Skåne- & Hallandsmästerskapen 12 & 142014-03-202014-03-30
Skåne- & Hallandsmästerskapen 12 & 14 ute2013-08-162013-08-25
<- 1 2 3 4 5 ->