Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Eslövs TK

Kontaktuppgifter
Hemsida:www.eslovstk.se
Telefon:0413-60690
Adress:Eslövs TK
Vidalsvägen 1
241 38 Eslöv
Anläggning:
Antal banor inne:3
Underlag:Plexipave
Antal banor ute:3
Underlag:Båstadgrus

LicensnummerNamnTennispoäng 
33907Altinalev, Mert311,70
12887Andersson, Magnus-
58522Egnér, Åsa-
33923Ellerstedt, Elise-
35160Jöngard, Melker-
15562Kvist Reimer, Raphael-
71059Landin, Andreas-
17559Lavrova, Ekaterina50,00
26712Lindstedt, Isak121,81
58961Mategrano, Marcus-
18889Nordbeck, Martin72,25
58992Persson, Gert-
58836Persson, Mikael-
49399Persson, Niklas-
14808Stankovic, Ameli-
56462Talik, Liam-
15733Thordin, Liam50,00
15458Thordin, Viggo81,69
31783Thordin Trnovsky, Robin56,44
56464Ulfsson, Petter-
40033Vikerskog, Johan-
19742Wedelsbäck, Henrik-
19741Wedelsbäck, Lukas-
56374Westerling, Niklas-
18750Wiik, Pernilla-
TävlingStartSlut 
Eslövs cup 2016 - INSTÄLLD2016-09-032016-09-07
Eslöv Open 20162016-03-192016-03-27
Eslöv around the clock 20162016-02-052016-02-07
Eslövs cup 20152015-08-012015-08-05
Eslöv Open 20152015-03-282015-04-02
Eslöv around the clock 20152015-02-062015-02-08
Eslövs Cup 20142014-08-022014-08-06
Eslöv Open 20142014-04-122014-04-21
Eslöv around the clock2014-02-072014-02-09
Eslövs Cup 20132013-08-032013-08-11
Eslöv Open - Vintertour2013-03-292013-04-01
Eslöv Open 20132013-03-232013-04-01
Eslöv around the clock2013-02-082013-02-10
Eslövs Cup 20122012-07-302012-08-05
Eslöv Open - Vintertour2012-04-062012-04-09
Eslöv Open 20122012-03-312012-04-09
Eslöv around the clock 20122012-02-102012-02-12
Eslövs Cup2011-08-012011-08-07
Eslöv Open 2011 Vintertour2011-04-222011-04-25
Eslöv Open 20112011-04-162011-04-25
Eslöv around the clock2011-02-112011-02-13
Eslöv Open 2010 Vintertour2010-04-022010-04-05
Eslöv Open 20102010-03-272010-04-05
Powerstrings Dygnet runt2010-02-122010-02-14
Eslöv Open 2009 Vintertour2009-04-102009-04-13
Felix Eslöv Open 2009 Vintertour2009-04-102009-04-13
Felix Eslöv Open 20092009-04-042009-04-13
Eslöv Open 20092009-04-042009-04-13
Dunlop around the clock2009-02-062009-02-08
Felix Eslöv Open VINTERTOUREN2008-03-212008-03-24
<- 1 2 ->