Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

IS GÖTA, tennis

Kontaktuppgifter
Telefon:042-216614
Adress:IS GÖTA, tennis
Planteringsvägen 141 B
252 32 Helsingborg
Anläggning:

LicensnummerNamnTennispoäng 
22314Andersson, Felix-
19983Andersson, Hampus-
61406Arkell, Jonatan-
58777Bertman, Göran-
19946Bertman, Jakob-
60532Borg, Andre-
15436Bornebusch, Nelson50,00
32266Brandt, Alexander-
19578Darell, Tom-
30609Engdahl, Emil-
19191Fanzini, Emma50,00
18183Gunnarsson Nial, Lukas73,92
60164Hultberg, Christian50,00
14727Jemsten, Ted-
31458Johansson, Magnus-
33702Karmefors Idvall, Holger-
30122Kovacs, Melanie-
60996Leijonhufvud, Greger-
58105Lindblom Lovén, Marcus88,61
60847Liundström, Ronnie-
19284Ljungström, Adam50,00
17450Ljungström, Lilia81,88
17449Ljungström, Louisa98,21
11480Lövkvist, Mina-
63615Nilsson, Oskar50,00
14773Norrman, Isac50,00
32183Olsen, Wilhelm-
27948Petrovic, Petar-
27950Petrovic, Stanimir452,08
44448Prpic, Adrian-
<- 1 2 ->
TävlingStartSlut 
Göta Indoor Cup - INSTÄLLD2017-09-282017-10-01
Order Open by Göta2016-09-302016-10-09
Göta Indoor Cup 20162016-03-042016-03-13
Göta indoor Open2015-09-252015-10-04
Göta Indoor Cup 20152015-03-062015-03-15
Göta Winter Cup2015-01-162015-01-25
Göta Winter Juniors2014-11-282014-12-07
Göta indoor Open2014-09-262014-10-05
Göta Indoor Cup 20142014-03-072014-03-16
Göta indoor Open2013-09-272013-10-06
Göta Indoor Cup 20132013-03-012013-03-10
Göta indoor Open2012-09-212012-09-30
Göta Indoor Cup 20122012-03-092012-03-18
Göta indoor Open2011-09-232011-10-02
Göta´s dubbel cup2011-04-082011-04-10
Göta Indoor Cup 20112011-03-042011-03-13
Göta indoor Open2010-09-242010-10-03
Göta indoor cup2010-03-052010-03-14
Göta indoor Open2009-09-182009-09-27
Göta indoor cup2009-03-062009-03-15
Statoil Cup 20082008-09-192008-09-28
Göta Indoor Cup2008-03-072008-03-16
Statoil Cup2007-09-212007-09-30
Götakannan2007-03-162007-03-25
Statoil Cup2006-09-222006-10-01
Börje Jönsson Åkeri AB Cup2006-03-172006-03-26
Statoil Cup2005-09-232005-10-02
Börje Jönsson Åkeri AB Cup2005-03-112005-03-20
Statoil Cup2004-09-172004-09-26
Börje Jönsson Åkeri AB Cup2004-03-122004-03-21
<- 1 2 ->