Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Munka-Ljungby TK

Kontaktuppgifter
Hemsida:http://www.mltk.com
Telefon:0431-431180
Adress:Munka-Ljungby TK
Öster Värn 33
266 33 Munka Ljungby
Anläggning:
Antal banor inne:2
Underlag:Plexipave
Antal banor ute:4
Underlag:Grus

LicensnummerNamnTennispoäng 
57982Atthage, Simon50,00
84861Bendroth, Kenneth-
58741Bäckström, John-
61135Cederhag, Kasper-
32634Eek, Hugo120,77
11626eek, klara50,00
19586Eek, Oskar-
19616Fagerström, Björn89,50
23455Franke, Susanne-
71543Hansson, Magnus50,50
58998Levin, Erling-
33722Linder, Bill67,89
56051Lundgren, Per-Magnus106,69
40862Nyström, Carl Henrik137,95
89420Persson, Cecilia89,23
10176Wessman, Alexander92,92
12495Wiberg, Birgitta-
TävlingStartSlut 
Munkaspelen 2019 - Ingår i Wilson Junior Tour2019-06-292019-07-07
Munka Sprint Open 20182018-11-162018-11-18
Munkaspelen 2018 - Wilson Junior Tour 20182018-06-302018-07-08
Munka-Ljungby Ute Cup 20182018-04-282018-05-01
Munka Indoor Open 20182018-03-242018-03-29
Munka Sprint Open 20172017-11-172017-11-19
Munka Sprint Open 20172017-11-172017-11-19
Munkaspelen - Wilson Junior Tour 20172017-07-012017-07-09
Munkaspelen - Wilson Junior Tour 20172017-07-012017-07-09
Munka-Ljungby Ute Cup 20172017-04-292017-05-01
Munka-Ljungby Ute Cup 20172017-04-292017-05-01
Munka Indoor Open 20172017-04-082017-04-13
Munka Indoor Open 20172017-04-082017-04-13
Munka Sprint Open 20162016-11-182016-11-20
Munkaspelen - Wilson Junior Tour2016-07-022016-07-10
Giganternas Sprintslag2016-05-202016-05-22
Munka-Ljungby Ute Cup2016-04-232016-05-01
Munka Indoor Open2016-03-192016-03-24
Munka Sprint Open 20152015-11-202015-11-22
Munkaspelen - Wilson Junior Tour2015-06-272015-07-05
Munka-Ljungby Ute Cup2015-05-022015-05-10
Munka Indoor Open2015-03-282015-04-02
Munka Sprint Open 20142014-11-212014-11-23
Munkaspelen - Wilson Junior Tour2014-06-282014-07-06
Munka-Ljungby Ute Cup2014-05-032014-05-11
Munka Indoor Open2014-04-122014-04-17
Munka Sprint Open 20132013-11-222013-11-24
Munka Sprint Open 20132013-11-222013-11-24
Munkaspelen - Wilson Junior Tour2013-06-292013-07-07
Munka-Ljungby Ute Cup2013-04-272013-05-05
<- 1 2 3 ->