Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Skanör-Falsterbo TK

Kontaktuppgifter
Hemsida:http://www.sftk.org
Telefon:040-47 10 10
Adress:Skanör-Falsterbo TK
Box 7
239 21 SKANÖR
Anläggning:
Antal banor inne:3
Underlag:Plexipave
Antal banor ute:4
Underlag:Grus

LicensnummerNamnTennispoäng 
63879Abrahamsson, Nicklas50,00
70147Alemo, Patrik436,99
19869brummer, johan50,00
71503Brunstam, Georg214,17
15498Dahlqvist, Jan-
18996Edstrand, Ebba-
26267Jönsson, Peter-
12574Lagerlöf, Axel-
70620Larsson, Per-
13718Lindh, Emma50,00
10649Lundgren, Jonathan89,39
30279Lundgren, Sofia142,71
15638Lundin, Karl-
30531Lüddeckens, Adrian213,62
15766Magnertoft, Wille-
58545Martinie, Vincent-
17788Nelander, Emma-
18894Nelander, Hanna50,00
33683Nelander, Klara262,58
20571Nordblad, Peter103,75
10834Olander, Marcus82,87
17388Olander, Matteus50,00
63004Paulsson, Maria51,00
20648Petrén, Mårten52,12
28280Pettersson, Gustav-
70878Ramel, Claes354,90
10988Ratchoff, Marco129,79
63473Siggelin, Stefan51,00
33806Söderberg, Ola58,01
13506Tauson, Victor50,00
<- 1 2 ->
TävlingStartSlut 
Midsommarspelen 20182018-06-152018-06-22
Näset Junior Open by Wilson2018-01-262018-02-04
Midsommarspelen 20172017-06-092017-06-18
Midsommarspelen 20172017-06-092017-06-18
Näset Junior Open by Wilson2017-01-272017-02-05
Näset Junior Open by Wilson2017-01-272017-02-05
Midsommarspelen 20162016-06-102016-06-22
Näset Junior Open by Wilson2016-01-292016-02-07
Midsommarspelen 20152015-06-052015-06-17
Näset Junior Open Sponsored by Wilson2015-01-302015-02-08
Midsommarspelen 20142014-06-062014-06-18
Näset Junior Open Sponsored by Wilson2014-01-312014-02-09
Midsommarspelen 20132013-06-072013-06-19
Team Sportia Open 20132013-02-012013-02-10
Midsommarspelen 20122012-06-082012-06-20
Team Sportia Open 20122012-02-032012-02-12
Midsommarspelen 20112011-06-102011-06-17
Team Sportia Open 20112011-02-042011-02-13
Midsommarspelen 20102010-06-112010-06-17
Team Sportia Open 20102010-02-052010-02-14
Midsommarspelen 20092009-06-122009-06-18
Team Sportia Open 20092009-01-302009-02-08
Midsommarspelen 20082008-06-132008-06-22
Team Sportia Open 20082008-02-012008-02-10
Midsommarspelen2007-06-152007-06-24
Team Sportia Open 20072007-02-022007-02-11
Midsommarspelen2006-06-162006-06-25
MQ Open2006-02-032006-02-12
MQ Open2005-02-042005-02-13
MQ Open2004-01-092004-01-18
<- 1 2 ->