Svensk Tennis
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng | Ingångsrating januari 2019 |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Ystads TK

Kontaktuppgifter
Hemsida:http://www.ytk.se
Telefon:0411-10040
Adress:Ystads TK
Spaljégatan 14
271 52 Ystad
Anläggning:
Antal banor inne:4
Underlag:Rebound ace
Antal banor ute:6
Underlag:Grus

LicensnummerNamnTennispoäng 
34568Andersson, Christer-
25639Andersson, Oliver-
17725Bengtsson, Hedda70,25
18474Bengtsson, Selma50,00
60413Borg, Tilde-
18035Christiansson, Linus50,00
61105Dahl, Kristina-
29236Dewár, Viktoria-Luise-
31728Ehrenpohl, Jimmy-
38065Ehrensvärd, Jan-
70583Ekdahl, Lars206,17
74071fogelberg, hans-
17267Fornell, Jonas-
17118Fornell, Molly-
19986Gelbrich, Frederik-
56419Hassenkam, Hasse-
58552Hebrand, Viktor51,97
21599Hennigor, Evelina-
75401Henricsson, Filip-
25405Hjalmarsson, Anders225,72
13910Håkansson, Melinda-
20973Härstedt (R), Henrik50,00
18040Jacobsson, Lucas50,00
20717Jansson, Mats138,77
58828Kaldner, Albin50,00
72427Larsson, Carina-
76560Larsson, Edvin-
70581Larsson, Ola-
76556Larsson, Olivia-
27465Larsson, Sebastian-
<- 1 2 3 ->
TävlingStartSlut 
YSB Herr Sommartour 20192019-06-232019-06-26
YSB Dam Sommartour 20192019-06-202019-06-23
Ystad Indoors Vintertour2018-11-062018-11-09
Ystad Indoors 20182018-11-012018-11-11
Supersprintdubbel2018-08-222018-08-23
YSB Herr Sommartour2018-06-242018-06-27
YSB OPEN2018-06-212018-07-01
YSB Dam Sommartour2018-06-202018-06-23
Ystad Indoors Vintertour2017-11-072017-11-10
Ystad Indoors 20172017-11-022017-11-12
Supersommartour herrar2017-08-142017-08-20
YSB Open2017-06-222017-07-02
YSB Open2017-06-222017-07-02
YSB Open damer - Sommartour2017-06-212017-06-24
Ystad Indoors - vintertour2016-11-072016-11-10
Ystad Indoors2016-11-042016-11-13
Lag RM 15-18 - Ute - Tennis Syd2016-08-262016-09-04
Supersommartour herrar2016-08-162016-08-21
Supersommartour herrar2016-08-162016-08-21
Ystad Herr - Sommartour2016-06-262016-06-29
Ystadspelen YSB Open 20162016-06-232016-07-03
Ystad Dam - Sommartour2016-06-222016-06-25
Stena Line Veckan 2015 - vintertouren2015-11-022015-11-05
Stena Line-veckan 20152015-10-302015-11-08
Lag RM 15-18 - Ute - Tennis Syd2015-08-282015-09-06
Ystadspelen Herr - Sommartouren2015-06-212015-06-24
Ystadspelen YSB Open2015-06-182015-06-28
Ystadspelen Dam - Sommartouren2015-06-172015-06-20
Stena Line-veckan Ystad Indoors2014-11-062014-11-09
Stena Line-veckan - Vintertouren2014-11-032014-11-06
<- 1 2 3 ->