Svensk Tennis
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Ystads TK

Kontaktuppgifter
Hemsida:http://www.ytk.se
Telefon:0411-10040
Adress:Ystads TK
Spaljégatan 14
271 52 Ystad
Anläggning:
Antal banor inne:4
Underlag:Rebound ace
Antal banor ute:6
Underlag:Grus

LicensnummerNamnTennispoäng 
34568Andersson, Christer62,94
19747Andersson, Linus-
25639Andersson, Oliver216,31
17725Bengtsson, Hedda50,00
18474Bengtsson, Selma-
60413Borg, Tilde50,00
28533Bärnheim, Alexander-
18035Christiansson, Linus-
61105Dahl, Kristina-
29236Dewár, Viktoria-Luise-
31728Ehrenpohl, Jimmy-
38065Ehrensvärd, Jan-
70583Ekdahl, Lars204,10
74071fogelberg, hans-
17267Fornell, Jonas77,61
17118Fornell, Molly50,00
19986Gelbrich, Frederik-
56419Hassenkam, Hasse-
21599Hennigor, Evelina170,30
75401Henricsson, Filip110,32
25405Hjalmarsson, Anders191,95
13910Håkansson, Melinda66,01
18040Jacobsson, Lucas-
20717Jansson, Mats115,14
56366Jilkén (R), Olof-
16133Krasniqi, Yllka-
76560Larsson, Edvin-
70581Larsson, Ola-
76556Larsson, Olivia-
27465Larsson, Sebastian-
<- 1 2 3 ->
TävlingStartSlut 
YSB Herr Sommartour2018-06-242018-06-27
YSB OPEN2018-06-212018-07-01
YSB Dam Sommartour2018-06-202018-06-23
Ystad Indoors Vintertour2017-11-072017-11-10
Ystad Indoors 20172017-11-022017-11-12
Supersommartour herrar2017-08-142017-08-20
YSB Open2017-06-222017-07-02
YSB Open2017-06-222017-07-02
YSB Open damer - Sommartour2017-06-212017-06-24
Ystad Indoors - vintertour2016-11-072016-11-10
Ystad Indoors2016-11-042016-11-13
Lag RM 15-18 - Ute - Tennis Syd2016-08-262016-09-04
Supersommartour herrar2016-08-162016-08-21
Supersommartour herrar2016-08-162016-08-21
Ystad Herr - Sommartour2016-06-262016-06-29
Ystadspelen YSB Open 20162016-06-232016-07-03
Ystad Dam - Sommartour2016-06-222016-06-25
Stena Line Veckan 2015 - vintertouren2015-11-022015-11-05
Stena Line-veckan 20152015-10-302015-11-08
Lag RM 15-18 - Ute - Tennis Syd2015-08-282015-09-06
Ystadspelen Herr - Sommartouren2015-06-212015-06-24
Ystadspelen YSB Open2015-06-182015-06-28
Ystadspelen Dam - Sommartouren2015-06-172015-06-20
Stena Line-veckan Ystad Indoors2014-11-062014-11-09
Stena Line-veckan - Vintertouren2014-11-032014-11-06
Lag-RM A - Tennis Syd (15-18 år)2014-09-052014-09-07
Lag-RM A - Ute - Tennis Syd (15-18 år)2014-09-052014-09-07
Lag-RM B - Tennis Syd (15-18 år)2014-08-292014-08-31
Lag-RM B - Ute - Tennis Syd (15-18 år)2014-08-292014-08-31
Ystad Herr - Sommartouren2014-06-222014-06-25
<- 1 2 3 ->