Svensk Tennis
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Tabergsdalens TK

Kontaktuppgifter
Hemsida:http://www.tabergsdalenstk.se
Telefon:036-603 81
Adress:Tabergsdalens TK
Vallgatan 20
562 32 NORRAHAMMAR
Anläggning:
Antal banor inne:4
Underlag:Plexipave
Antal banor ute:6
Underlag:Grus

LicensnummerNamnTennispoäng 
71970Allgurin, Malin-
60121Almgren, Emma-
17393Almqvist, Julia-
19533Andersson, Alva-
16820Andersson, Elmer-
21060Andersson, Erik-
31336Andersson, Josefin126,49
18107Andersson, Line53,94
18115Bengtsson, Pontus-
24834Billfeldt, Marcus185,99
31333Bjursten, Olivia103,18
57859blomquist, karl50,00
31332Boozer, Alex111,07
18796Bozic, Stefan-
13950Dahl, Alice-
31327Dahl, Arvid-
78655Divel, Tony-
21407Ekwurtzel, Carl-
13339Ellbring, Gustav50,00
20695Ellbring, Ola-
16285Englöf, William69,17
13556Eskilsson, Lars-Evert160,88
29948Esmaili, André101,11
20800Forsell, Oscar-
16999Gerson, Theo-
58326Goude, Alina50,00
19552grandt, alice-
15220Grandt, Felicia-
17959Grund, Ebba-
14648Grund, Tilde50,00
<- 1 2 3 ->
TävlingStartSlut 
Tabergsdalen Bravida Cup 20172017-09-212017-10-01
Tabergsdalen Bravida Cup 20172017-09-212017-10-01
Landskapsmästerskapen 12,14 Småland/Blekinge2017-08-172017-08-27
Tabergsdalen Outdoor 20172017-08-092017-08-13
Tabergsdalen Outdoor 20172017-08-092017-08-13
Tabergsdalen Bravida Open Elit 2017 - Sommartour2017-06-032017-06-06
Tabergsdalen Bravida Open 20172017-05-242017-05-28
Tabergsdalen Bravida Open 20172017-05-242017-05-28
Next Generation Cup, Syd, Zon 3, Tabergsdalen, 2012017-05-112017-05-14
Tabergsdalen Indoor 20172017-03-152017-03-19
Tabergsdalen Indoor 20172017-03-152017-03-19
Tabergsdalen Evry Vintertour 20172017-01-122017-01-15
Tabergsdalen Bravida Cup 20162016-09-222016-10-02
Sommartouren Masters2016-08-262016-08-28
Tabergsdalen Intersport Outdoor2016-08-102016-08-14
Tabergsdalen Bravida Open Elit 2016 - Sommartour2016-05-272016-05-30
Next Generation Cup, Syd, Zon 3 Taberg, 20162016-05-132016-05-15
Tabergsdalen Bravida Open 20162016-05-042016-05-08
Tabergsdalen Indoor2016-04-132016-04-17
Tabergsdalen Evry - Vintertour2016-01-282016-01-31
Tabergsdalen Bravida Cup 20152015-09-172015-09-27
Sommartouren Masters2015-08-212015-08-23
Tabergsdalen Intersport Outdoor2015-08-122015-08-16
Tabergsdalen Bravida Elit - Sommartour2015-05-292015-06-01
Tabergsdalen Bravida Open 20152015-05-132015-05-17
SEB Next Generation Cup, Syd, Zon 3 Taberg, 20152015-05-072015-05-10
Tabergsdalen Indoor2015-02-252015-03-01
Tabergsdalen Evry - Vintertour2015-01-222015-01-25
Tabergsdalen Bravida Cup 20142014-09-182014-09-28
Sommartouren Masters2014-08-222014-08-24
<- 1 2 3 4 5 ->