Svensk Tennis
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Tabergsdalens TK

Kontaktuppgifter
Hemsida:http://www.tabergsdalenstk.se
Telefon:036-603 81
Adress:Tabergsdalens TK
Vallgatan 20
562 32 NORRAHAMMAR
Anläggning:
Antal banor inne:4
Underlag:Plexipave
Antal banor ute:6
Underlag:Grus

LicensnummerNamnTennispoäng 
71970Allgurin, Malin61,73
60121Almgren, Emma50,00
17393Almqvist, Julia-
19533Andersson, Alva-
16820Andersson, Elmer-
21060Andersson, Erik-
31336Andersson, Josefin133,26
18107Andersson, Line61,89
18115Bengtsson, Pontus50,50
24834Billfeldt, Marcus204,38
31333Bjursten, Olivia126,93
57859blomquist, karl50,00
31332Boozer, Alex112,05
18796Bozic, Stefan-
87383Claesson, Johan491,99
13950Dahl, Alice64,55
31327Dahl, Arvid64,12
78655Divel, Tony161,23
47775Edvardsson, Tomas53,88
21407Ekwurtzel, Carl-
13339Ellbring, Gustav50,00
20695Ellbring, Ola-
16285Englöf, William68,73
13556Eskilsson, Lars-Evert172,94
29948Esmaili, André94,75
20800Forsell, Oscar386,01
16999Gerson, Theo-
58326Goude, Alina50,00
19552grandt, alice-
15220Grandt, Felicia50,00
<- 1 2 3 4 ->
TävlingStartSlut 
Tabergsdalen Bravida Cup 20182018-09-202018-09-30
Tabergsdalen Intersport Outdoor 20182018-08-082018-08-12
Tabergsdalen Bravida Elit 20182018-06-012018-06-04
Elite Hotels Next Generation, Syd, Zon 3, Tabergsd2018-05-172018-05-20
Tabergsdalen Bravida Open 20182018-05-092018-05-13
Tabergsdalen Indoor 20182018-03-212018-03-25
Tabergsdalen Evry Vintertour 20182018-01-112018-01-14
Tabergsdalen Bravida Cup 20172017-09-212017-10-01
Tabergsdalen Bravida Cup 20172017-09-212017-10-01
Landskapsmästerskapen 12,14 Småland/Blekinge2017-08-172017-08-27
Tabergsdalen Outdoor 20172017-08-092017-08-13
Tabergsdalen Outdoor 20172017-08-092017-08-13
Tabergsdalen Bravida Open Elit 2017 - Sommartour2017-06-032017-06-06
Tabergsdalen Bravida Open 20172017-05-242017-05-28
Tabergsdalen Bravida Open 20172017-05-242017-05-28
Next Generation Cup, Syd, Zon 3, Tabergsdalen, 2012017-05-112017-05-14
Tabergsdalen Indoor 20172017-03-152017-03-19
Tabergsdalen Indoor 20172017-03-152017-03-19
Tabergsdalen Evry Vintertour 20172017-01-122017-01-15
Tabergsdalen Bravida Cup 20162016-09-222016-10-02
Sommartouren Masters2016-08-262016-08-28
Tabergsdalen Intersport Outdoor2016-08-102016-08-14
Tabergsdalen Bravida Open Elit 2016 - Sommartour2016-05-272016-05-30
Next Generation Cup, Syd, Zon 3 Taberg, 20162016-05-132016-05-15
Tabergsdalen Bravida Open 20162016-05-042016-05-08
Tabergsdalen Indoor2016-04-132016-04-17
Tabergsdalen Evry - Vintertour2016-01-282016-01-31
Tabergsdalen Bravida Cup 20152015-09-172015-09-27
Sommartouren Masters2015-08-212015-08-23
Tabergsdalen Intersport Outdoor2015-08-122015-08-16
<- 1 2 3 4 5 ->