Svensk Tennis
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Djursholms TK

Kontaktuppgifter
Hemsida:www.djtk.nu
Telefon:08-4465490
Adress:Djursholms TK
Danderydsvägen 4
182 68 Djursholm
Anläggning:
Antal banor inne:6
Underlag:Plexipave Cushion
Antal banor ute:2
Underlag:Grus

LicensnummerNamnTennispoäng 
17174af Jochnick, Emma-
22784Andersson, Ville-
34003Attling, Gorgi-
23890Attling, Harald-
15317Balsvik, Gunnar50,50
15989Bartholdson, Fabienne-
14909Bartholdson, Thomasine50,00
13326Bazgir, Dana-
33883Berggren, Eva50,00
30227Björkman, Brigitte50,65
73436Björkå, Björn207,11
31753Blomdahl, Adam54,78
52020Blomdahl, Ebba-
33080Boheman, Isabel-
75293Boija, Olivia-
46759Boija, Per-Olof233,21
13709Borelius, Axel-
13713Borelius, Stellan-
11834Borg, Sandra94,20
14242Bornvik, Adam-
16622Bornvik, Agnes-
14398Brunzell, Axel-
14235Cardelius, Ian-
25529Chun, Maria114,92
43335Dahlin, Rosita50,50
16159Edelstam, Charlotte-
72306Edelstam, Erik146,56
18324Einarsson, Ted-
18325Einarsson, Tom-
16065Elmenhold, Lovisa-
<- 1 2 3 4 5 ->
TävlingStartSlut 
H&M TEAM CUP2018-02-092018-02-18
H&M TEAM CUP2017-02-102017-02-19
H&M TEAM CUP2017-02-102017-02-19
H&M Team Cup2016-02-122016-02-21
H&M Team Cup2015-03-252015-03-30
H&M TEAM CUP2014-03-282014-04-06
H&M Team Cup2013-03-082013-03-17
H&M Team Cup2012-03-092012-03-18
ITF Womens ($10,000 Djursholm)2011-10-232011-10-30
H&M Team Cup2010-10-082010-10-17
H&M Team Cup2009-10-092009-10-18
Nordnet Open2009-02-042009-02-08
H&M Team Cup2008-10-102008-10-19
Nordnet Open VINTERTOUR2008-02-072008-02-10
H&M Team Cup 20072007-10-192007-10-28
FM-G OPEN VINTERTOUREN2007-03-222007-03-25
H&M Team Cup 20062006-10-202006-10-29
FM-G OPEN VINTERTOUREN2006-03-232006-03-26
H&M Team Cup 2005 (lagtävling)2005-10-212005-10-30
FM-g OPEN VINTERTOUREN2005-03-312005-04-03
HM Team Cup 2004 (Lagtävling)2004-10-092004-10-17
HM Team Cup2003-10-112003-10-19
HM Team Cup2002-10-122002-10-20
HM-Team Cup2001-10-262001-11-11