Svensk Tennis
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

KLTK

Kontaktuppgifter
Hemsida:www.kltk.se
Telefon:08-4591515
Adress:KLTK
KLTK:s Kansli
Box 27910
115 94 STOCKHOLM
Anläggning:
Antal banor inne:16
Underlag:Plexipave
Antal banor ute:5
Underlag:Grus

LicensnummerNamnTennispoäng 
29160Abboud, Sebastian299,20
60671Ahldin, Johan50,00
89908Ahren Moonga, Eric455,37
10527Alhanko, Fredrik76,25
73358Allgurin, Ellen939,00
21180Alsterback, Magnus161,89
29983Alsterback, William124,39
10075Altman, Elliot201,50
80365Amilon, Jakob782,34
10095Andersson, Isabelle104,66
27195Andren, Lars-
10350Arnarp, Dexter-
77264Asker, Birgitta52,32
73250Asp, Lenny151,16
23454Axberger, Anna-Lena-
30674Barnekow, Micaela50,50
73093Bartocci, Marco154,07
14037Bartocci, Stefano64,70
56301Behrer, Caspar-
58103Bengtsson, Linda53,22
16113Bennet, Alphonse50,00
16112Bennet, Elliot-
14747Bennet, Elton-
31420Berg, Harald74,36
52079Bergelin, Marcus50,00
77192Bergman, Henrik-
11131Berner, Gabriel119,86
13803Bernstein, Gabriel-
76169Bjerle, Felix-
33617Björkman, Isabelle144,03
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ->
TävlingStartSlut 
KLTK:s Sommarspel2014-07-272014-08-02
KLTK:s Sommarspel2013-07-272013-08-04
Tennis Europe 14 (Kungens Kanna...)2011-02-272011-03-06
Davis Cup (1st round)2010-03-052010-03-01
Veteran SM 20102010-02-272010-03-05
Kungens Kanna och Drottningens Pris VINTERTOUREN2007-10-252007-10-28
HQ Fonder Cup2007-08-252007-09-02
Kungens Kanna och Drottningens Pris VINTERTOUREN2006-10-262006-10-29
HQ Fonder Cup2006-08-302006-09-03
Veteran SM 20062006-02-242006-03-02
Kungens Kanna och Drottningens Pris VINTERTOUREN2005-10-272005-10-30
HQ Fonder Cup2005-05-262005-05-29
Kungens Kanna och Drottningens Pris, VINTERTOUREN2004-10-072004-10-10
HQ Fonder Cup (tid. KLTK Cup)2004-05-202004-05-23
DM Sen Sörmland2004-03-252004-03-29
Kungens Kanna och Drottningens Pris2003-10-092003-10-12
KLTK Cup2003-05-092003-05-18
Kungens Kanna och Drottningens Pris2002-10-032002-10-07
KLTK Cup2002-05-022002-05-05
Kungens Kanna och Drottningens Pris2001-10-052001-10-10
KLTK Cup2001-05-032001-05-06