Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Saltsjöbadens LTK

Kontaktuppgifter
Hemsida:www.sltk.se
Telefon:08-7178320
Adress:Saltsjöbadens LTK
Box 50
133 21 Saltsjöbaden
Anläggning:

LicensnummerNamnTennispoäng 
17916Borgedahl, Olof50,00
13086Brenner, Elsa50,00
56225Källeskog, Filippa50,00
17004Ljungström, Felix50,00
15730Pierrou, Hugo50,00
TävlingStartSlut 
Clay Open2019-05-162019-05-28
SLTK Clay Open 20162016-05-202016-06-06
SLTK Clay Open 20152015-05-222015-06-07
SLTK Clay Open Junior 20142014-05-232014-06-08
Saltsjöbadsspelen 20142014-01-232014-02-05
SLTK Clay Open Junior 20132013-05-242013-06-08
Saltsjöbadsspelen 20132013-01-252013-02-05
SLTK Clay Open 20122012-05-252012-06-10
Babolat Saltsjöbadsspelen 20122012-01-272012-02-05
SLTK Clay Open2011-05-212011-06-07
SLTK Clay Open2010-05-232010-05-30
Saltsjöbadsspelen 20102010-05-132010-05-25
Saltsjöbadsspelen 20092009-05-152009-05-26
Saltsjöbadsspelen2008-05-162008-05-27
Saltsjöbadsspelen2007-05-172007-05-29
Saltsjöbadsspelen2006-05-202006-05-30
Saltsjöbadsspelen2005-06-082005-06-16
Saltsjöbadsspelen2002-05-252002-06-02
Saltsjöbadsspelen2001-05-262001-06-03