Svensk Tennis
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng | Ingångsrating januari 2019 |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

SALK

Kontaktuppgifter
Hemsida:www.salk.se
Telefon:08-564 356 00
Adress:SALK
Gustavslundsv 159
167 51 Bromma
Anläggning:
Antal banor inne:14
Underlag:Plexipave hardcourt
Antal banor ute:5
Underlag:Grus

LicensnummerNamnTennispoäng 
33632Adaktusson, Jacob-
11967Agnvall, Jakob50,00
32627Andersson, Lisbeth60,43
23362Armfelt, Johan75,71
13115Asarnoj, Julia-
76453Askenfors, Carina-
10041Bellander Söderström, Karl Fredrik69,12
38050Bengtsson, Mats71,50
79797Berg, Hans162,56
76756Berg Sangberg, Gunilla264,65
21785Bergman, Henrik147,70
61352Bergström, K-G-
45627Bergström, Lucella-
19089Betcke, Åsa50,00
63166Bjerrehus, Andreas-
13491Björklund, Anna50,00
23545Björklund, Mirjam985,63
39954Björling, Sofie207,87
26916Boding, Jonas-
10829Boding, Rasmus-
18151Bogdanovic, Luca-
11884Brydolf, Patrik-
15889Buckau, Filip-
23308Böving, Helene-
71961Capistrano Björklund Farnes, Maria-
73630Carlsson, Anita198,62
30207Cedermark, Beatrice-
89198Celik, Susanne-
14824Choulepnikov, Christian-
12658Chun Alroth, Gino-
<- 1 2 3 4 5 6 7 ->
TävlingStartSlut 
Invacare Nordic Championship 20182018-11-022018-11-04
Junior RM Utomhus 20182018-08-102018-08-23
Elite Hotels Next Generation, Stockholm Flickor 202018-05-042018-05-14
SALK Open 20182017-12-262018-01-07
Junior - RM Utomhus 20172017-08-112017-08-24
Next Generation Cup Flickor 20172017-05-052017-05-17
Promobilia SALK Wheels 20172017-01-062017-01-08
Promobilia SALK Wheels 20172017-01-062017-01-08
Salk Open2016-12-262017-01-06
Salk Open 20172016-12-262017-01-06
Salk Open 20172016-12-262017-01-06
JRM utomhus 20162016-08-122016-08-23
Next Generation 2016 Flickor2016-05-042016-05-17
SALK OPEN2015-12-262016-01-06
JRM utomhus 20152015-08-142015-08-26
SEB Next Generation 2015 flickor2015-05-022015-05-13
Veteran-SM inomhus 20152015-02-192015-02-27
SALK OPEN2014-12-262015-01-06
JRM utomhus 20142014-08-152014-08-26
SEB Next Generation 2014 flickor2014-05-022014-05-13
SALK OPEN2013-12-262014-01-06
Regionsmästerskap Juniorer2013-08-172013-08-27
SEB NEXT GENERATION CUP 2013 - Pojkar2013-05-042013-05-21
SALK OPEN2012-12-262013-01-06
Regionsmästerskap Juniorer2012-08-162012-08-28
SEB NEXT GENERATION CUP 2012 - Pojkar2012-05-042012-05-22
SEAT SALK OPEN2011-12-262012-01-07
Junior SM2011-08-062011-08-14
KALLE ANKA CUP 20112011-05-062011-05-23
Veteran SM 20112011-02-242011-03-03
<- 1 2 3 ->