Svensk Tennis
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng | Ingångsrating januari 2019 |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Vallentuna TK

Kontaktuppgifter
Hemsida:http://www.vallentunatennis.se
Telefon:08-51173737
Adress:Vallentuna TK
Parkvägen
186 36 VALLENTUNA
Anläggning:
Antal banor inne:3
Underlag:GreenSet Comfort
Antal banor ute:2
Underlag:Grus

LicensnummerNamnTennispoäng 
31504Askstedt, Rikard131,10
42207Beijar, Leif51,91
64419Beijar, Tomas50,00
26613Bergholm, Anders50,00
17434Berglund, Niclas116,03
14304Bergqvist, Tomas-
20491Björklund Lakic, Alexander134,38
78460Brantingson, Charlie-
22139Bäckmark, Mats72,59
13699Castler, Nils53,55
58750Daud, Omar-
63519Dunå, Suzanne50,00
42581Ekström, Björn161,08
56206Forsberg, Hampus-
49617Gardeman, Göran70,98
15209Gelmanovski, Robert-
21822Goude, Stig129,05
15079Gullström, Jesper55,20
25009Heinonen, Jarmo92,13
83873Hellgren, Gustav108,21
18396Holmström, Annelie-
57600Holmström, Kenneth-
56087Idesten, Rolf50,00
57805Ideström, Jonas-
37409Isberg, Håkan119,76
43780Ivarsson, Thomas96,66
18438Jernberg, Ulrika54,69
79738Lagergren, Jakob-
27343Lagergren, Jonatan-
27899Linden, Gösta229,16
<- 1 2 ->
TävlingStartSlut 
Runspelen 20182018-09-212018-09-30
Vallentuna Sommarspel-182018-06-242018-07-01
Paragon Open 20182018-04-022018-04-08
Paragon Veteran 20182018-03-122018-03-16
Runspelen2017-09-222017-10-01
Runspelen2017-09-222017-10-01
Vallentuna Sommarspel2017-06-122017-06-18
Vallentuna Sommarspel2017-06-122017-06-18
Paragon Nordic Junior Open 20172017-04-072017-04-17
Paragon Nordic Junior Open 20172017-04-072017-04-17
Vallentuna Babolat Open 20172017-03-102017-03-19
Vallentuna Babolat Open 20172017-03-102017-03-19
Runspelen 20162016-09-232016-10-02
Vallentunas Sommarspel 20162016-06-112016-06-19
Aerosol Junior Open 20162016-03-242016-04-03
Vallentuna Babolat Open 20162016-03-112016-03-20
Runspelen 20152015-09-252015-10-04
Vallentuna Open 20152015-08-082015-08-16
Vallentunas Sommarspel 20152015-06-222015-06-28
Aerosol Junior Open 20152015-04-022015-04-12
Vallentuna Babolat Open 20152015-03-062015-03-15
Vallentuna Veterandubbel2014-12-012014-12-05
Runspelen 20142014-09-262014-10-07
Vallentuna Open 20142014-08-092014-08-17
Vallentunas Sommarspel 20142014-06-222014-06-29
Vallentuna Babolat Open 20142014-04-122014-04-21
Vallentuna Veterandubbel2013-12-022013-12-06
Runspelen 20132013-09-272013-10-06
Vallentuna Open 20132013-08-102013-08-18
Vallentunas Sommarspel 20132013-06-232013-06-30
<- 1 2 3 ->