Svensk Tennis
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Gustavsbergs TK

Kontaktuppgifter
Hemsida:www.gtk.nu
Telefon:08-57035498
Adress:Gustavsbergs TK
Box 78
134 22 GUSTAVSBERG
Anläggning:

LicensnummerNamnTennispoäng 
16217Andersson, Christine60,10
23576Andreasson, Patrik491,32
22701Antonsson, Johan53,50
89115Armstrong, Anneli-
60691Bagger, Susanne50,00
30543Benjaminsson, Elias80,76
60916Berggren, Anton50,00
20216Berglin, Mikael81,56
33402Björk Dugandzic, Mikael56,87
23621Blom, William-
12992Boldt, Alva-
22879Boman, Johan50,00
22541Bragg, Ludvig-
22648Bragg, Ulrika50,89
31941Cuadra Lainez Syrocka, Daniel120,09
10368Dillner, Noah55,81
85970Edin, Sven-
22238Edvall, Daniel74,89
47349Ekmark, Kent119,32
18911Ekstedt, Freja-
28707Engebö, Otto-
45853Engstrand, Sture-
56010Ericsson Rindö, Jens65,28
10584Eriksson, Alexandra-
13451Erlandsson, Anders60,59
19641Fabricius, Jonas50,82
57338Falk, Johan55,54
27239Fallai, Pietro83,04
29573Flink, Emma99,47
17150Flink, Love50,00
<- 1 2 3 4 5 ->
TävlingStartSlut 
Gustavsbergstrofén 20182018-03-022018-03-11
Senior- och Veteran RM 20182018-01-022018-01-14
Gustavsbergstrofén 20172017-03-032017-03-12
Gustavsbergstrofén 20172017-03-032017-03-12
Senior- och Veteran RM 20172017-01-022017-01-15
Gustavsbergstrofén 20162016-03-042016-03-13
Senior och Veteran RM 20162016-01-022016-01-10
Gustavsberg OPEN2015-12-132015-12-20
Gustavsbergstrofén2015-02-272015-03-08
Senior och Veteran RM 20152015-01-022015-01-11
Gustavsberg OPEN2014-12-132014-12-21
Gustavsbergstrofén2014-02-282014-03-09
Senior och Veteran RM2014-01-022014-01-12
Gustavsbergstrofén2013-03-092013-03-17
Senior och Veteran RM2013-01-022013-01-13
Gustavsbergstrofén2012-03-232012-04-01
Senior och Veteran RM2012-01-022012-01-11
Nature Open2011-04-182011-04-25
Gustavsbergstrofén Junior Masters2011-01-282011-02-06
Veteran RM2011-01-022011-01-11
Senior RM2011-01-022011-01-11
Gustavsbergstrofén 20102010-03-122010-03-21
Senior RM 20102010-01-022010-01-10
Veteran RM 20102010-01-022010-01-10
Gustavsbergstrofén 20092009-03-202009-03-29
Senior RM2009-01-022009-01-11
Veteran RM2009-01-022009-01-11
Gustavsbergstrofén2008-03-152008-03-23
DM Sen/Vet Stockholm2008-01-022008-01-12
Gustavsbergstrofén 20072007-03-122007-03-25
<- 1 2 ->