Svensk Tennis
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng | Ingångsrating januari 2019 |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Gustavsbergs TK

Kontaktuppgifter
Hemsida:www.gtk.nu
Telefon:08-57035498
Adress:Gustavsbergs TK
Box 78
134 22 GUSTAVSBERG
Anläggning:

LicensnummerNamnTennispoäng 
23576Andreasson, Patrik506,65
81218Wedin, Dag319,00
55009Persson, Per-Olof223,17
73612Jonsson, Anders172,09
32002Lind, Joakim171,28
72698Wigström, Lars155,27
32361Hübner, Anders150,24
27215Wiklund, Ola150,00
11070Kopriwa, Julia134,25
31941Cuadra Lainez Syrocka, Daniel132,99
30149Tengzelius, Magnus132,40
14782Wallden, Tom125,65
47349Ekmark, Kent116,95
47348Steffansson, Roland113,98
80664Ingvarson, Erik111,86
36382Nagorny, Niklas106,20
44658Härdelin, Lars101,81
33565Svensson-Hammerin, Saga101,79
83859Klingström, Annika100,57
27169Schillström, Mikael96,78
43796Norberg, Peter95,04
11501Winge, Charlie91,57
22506Petersson, Görel91,06
26408Sandberg, Johan88,60
49253Raileanu, Delia87,10
30543Benjaminsson, Elias86,50
27239Fallai, Pietro82,76
57263Ragan, Patrik81,22
16403Friberg, Rakel80,61
74522Valentin, Håkan79,16
<- 1 2 3 4 ->
TävlingStartSlut 
Gustavsbergstrofén 20182018-03-022018-03-11
Senior- och Veteran RM 20182018-01-022018-01-14
Gustavsbergstrofén 20172017-03-032017-03-12
Gustavsbergstrofén 20172017-03-032017-03-12
Senior- och Veteran RM 20172017-01-022017-01-15
Gustavsbergstrofén 20162016-03-042016-03-13
Senior och Veteran RM 20162016-01-022016-01-10
Gustavsberg OPEN2015-12-132015-12-20
Gustavsbergstrofén2015-02-272015-03-08
Senior och Veteran RM 20152015-01-022015-01-11
Gustavsberg OPEN2014-12-132014-12-21
Gustavsbergstrofén2014-02-282014-03-09
Senior och Veteran RM2014-01-022014-01-12
Gustavsbergstrofén2013-03-092013-03-17
Senior och Veteran RM2013-01-022013-01-13
Gustavsbergstrofén2012-03-232012-04-01
Senior och Veteran RM2012-01-022012-01-11
Nature Open2011-04-182011-04-25
Gustavsbergstrofén Junior Masters2011-01-282011-02-06
Senior RM2011-01-022011-01-11
Veteran RM2011-01-022011-01-11
Gustavsbergstrofén 20102010-03-122010-03-21
Senior RM 20102010-01-022010-01-10
Veteran RM 20102010-01-022010-01-10
Gustavsbergstrofén 20092009-03-202009-03-29
Senior RM2009-01-022009-01-11
Veteran RM2009-01-022009-01-11
Gustavsbergstrofén2008-03-152008-03-23
DM Sen/Vet Stockholm2008-01-022008-01-12
DM Jun 16/18 år Stockholm2007-03-122007-03-25
<- 1 2 ->