Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

USIF

Kontaktuppgifter
Hemsida:http://www.usif.se
Telefon:018-404494
Adress:USIF
Torgny Segerstedts allé 2
756 44 Uppsala
Anläggning:
Antal banor inne:6
Underlag:Hardcourt
Antal banor ute:2
Underlag:Grus

LicensnummerNamnTennispoäng 
11696Ahlsen Hoff, Carl56,03
22914Anschau, Pedro-
23269Anth Forsberg, William381,74
22790Axelsson, Björn-
30554Aziz, Iasmina-
16626Bengtsson, David58,49
16629Bengtsson, Jakob64,08
60108berglund, crister-
23013Berglund, Jessika78,84
17222Björndahl, Hanna-
51001Bleichner, Freja94,01
51000Bleichner, Mauro107,99
13979Blombergsson, Noemi-
87659Cigen, Ulf66,07
17620Dahlberg, Henrietta-
62159Diderholm, Viggo51,25
11490Domeij, Axel91,62
82077Ekblom, Torbjörn-
27361Ekroth, Antonia265,55
72017Elfving, Hanna55,56
19612Ericsson, Thord60,83
61681Flodin, August-
63427Flygt, Liam50,00
32350Grant, Anna-
61884Grotte, Alexander-
60198Harrysson, Jim-
23623Hedblom, Nathalie100,16
15383Hedman, Erik-
11907Hedman, Hannes59,95
18112Hedman, Lova-
<- 1 2 3 ->
TävlingStartSlut 
USIF Kings Cup2018-12-012018-12-01
USIF Poolspel Höstlovscup2018-11-012018-11-04
USIF Poolspel Sommarcup 20182018-06-142018-06-17
Elite Hotels Next generation Tennis Mitt2018-05-182018-05-27
USIF Knattecup2018-04-282018-04-28
USIF Knattecup2018-03-102018-03-10
USIF Sportlovscup2018-02-232018-02-25
USIF Tennis Mitt Masters2014-06-062014-06-15
SEB Next Generation Cup - kval Uppland/Västmanland2014-05-232014-05-25
Studenternas Påsklov2013-03-292013-04-07
Studenternas Sportlov - adX Search Open2013-02-182013-02-24
HÖSTLOVSSPELEN2012-10-292012-11-04
SEPTEMBERSPELEN2012-08-312012-09-09
Sommarspelen2012-07-062012-07-11
VÅRSPELEN2012-05-042012-05-13
PÅSKLOVSSPELEN2012-04-022012-04-05
Sportlovsspelen2012-02-202012-02-26
Sendraget Cup 20112011-12-162011-12-23
Sendraget Cup2010-12-172010-12-23
Swedbank Jr Open2010-11-052010-11-14
Upsala Elit Jr Cup2010-09-172010-09-26
Regionsmästerskap Mitt Junior2010-03-192010-03-28
Sendraget Cup2009-12-182009-12-23
Swedbank Jr Open2009-11-202009-11-29
Upsala Elit Jr Cup2009-09-182009-09-27
Sendraget Cup2008-12-192008-12-23
Swedbank Jr Open2008-11-212008-11-30
Upsala Elit Jr Cup2008-09-192008-09-28
Upplands Motor Open2008-05-012008-05-04
Grand Slam Pokalen Uppland2008-01-252008-01-27
<- 1 2 3 ->