Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Kils TK

Kontaktuppgifter
Adress:Kils TK
Malmgatan 2
665 35 KIL
Anläggning:

LicensnummerNamnTennispoäng 
33745Andree, Christian68,25
32587Bryntesson, Jens102,51
23412Jemtrén, Elias93,96
20764Svensson, Emil366,34
83104Svensson, Robin75,37
23164Söderberg, Karl-Fredrik334,20
TävlingStartSlut 
Ahlmarks Lines Cup2015-11-132015-11-22
Evry Vintertouren Kil - Vintertour2015-10-082015-10-11
RM zonkval norr, jun 14,122015-08-212015-08-23
Ahlmarks Lines Cup2014-11-142014-11-23
Kils TK - Vintertour2014-10-092014-10-12
Regionmästerskap zonkval 16, 14, 12 norr2014-08-222014-08-24
SEB Next Generation Cup, Norr kval, Kil2014-05-282014-05-30
Ahlmark Lines Cup 20132013-11-152013-11-24
Kils TK - Vintertour2013-10-102013-10-13
Regionmästerskap kval norr 16, 142013-08-162013-08-18
SEB Next Generation Cup, Väst kval, Kil2013-05-312013-06-02
Kils TKs - Sommartour2013-04-272013-05-01
Ahlmark Lines Cup 20122012-11-162012-11-25
Ahlmark Lines Damer - Vintertour2012-11-022012-11-04
Ahlmark Lines Herrar - Vintertour2012-10-262012-10-28
Regionmästerskap kval norr 16, 142012-08-172012-08-19
SEB Next Generation Cup, Väst kval, Kil2012-05-172012-05-19
Kils TKs - Sommartour2012-04-282012-05-01
Ahlmark Lines Cup 20112011-11-112011-11-20
Ahlmark Lines Cup 20102010-11-122010-11-21
Ahlmark Lines Cup 20092009-11-062009-11-15
Ahlmark Lines Cup 20082008-11-072008-11-16
Ahlmark Lines Cup2007-11-092007-11-18
Kalle Anka Cup Värmland2007-06-082007-06-10
Grand Slam Pokalen Värmland2007-02-012007-02-20
Ahlmark Lines Cup2006-11-102006-11-19
DM Vet Värmland2006-10-202006-10-29
DM Jun Värmland2006-08-252006-09-03
Grand Slam Pokalen Värmland2006-02-172006-02-19
Ahlmark Lines Cup2005-11-112005-11-20
<- 1 2 ->