Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Skövde TF

Kontaktuppgifter
Hemsida:www.skovdetennis.nu
Telefon:0500-435752
Adress:Skövde TF
Billingehovsvägen 7
541 42 Skövde
Anläggning:
Antal banor inne:4
Underlag:Filt
Antal banor ute:2
Underlag:Båstadgrus

LicensnummerNamnTennispoäng 
14094Himmer, Sally50,00
17567jonasson, johan54,48
13277Karnell, Carl-Hampus50,00
TävlingStartSlut 
Midsommartrofén 20192019-06-172019-06-20
Tomtecupen 20182018-12-262018-12-31
Midsommartrofén 20182018-06-182018-06-21
Tomtecupen2017-12-262017-12-30
Tomtecupen2017-12-262017-12-31
Midsommartrofén2017-06-192017-06-22
Midsommartrofén2017-06-192017-06-22
RM 142017-03-172017-03-19
Tomtecupen 20172016-12-262016-12-31
RM zonkval Öst/Norr, jun 142016-08-192016-08-21
Midsommartrofen 20162016-06-202016-06-23
RM jun 142016-03-182016-03-20
Tomtecupen2015-12-262015-12-31
RM zonkval öst, jun 14,122015-08-212015-08-23
Midsommartrofén fd Delfoi2015-06-152015-06-18
RM jun 142015-03-202015-03-22
tomtecupen 20142014-12-262014-12-31
Regionmästerskap zonkval 12 öst2014-08-222014-08-24
Delfoi cup 20142014-06-162014-06-19
RM jun 142014-03-212014-03-23
Tomtecup 20132013-12-262013-12-31
Regionmästerskap zonkval 12 öst2013-08-162013-08-18
Delfoi cup 20132013-06-172013-06-20
Regionsmästerskap 142013-03-222013-03-24
tomtecupen 20122012-12-262012-12-31
Regionmästerskap zonkval 12 öst2012-08-172012-08-19
Delfoi Cupen2012-06-182012-06-21
Regionmästerskap zonkval 12 öst2012-03-162012-03-18
Tomtecupen2011-12-262011-12-31
Delfoitrofén2011-06-202011-06-23
<- 1 2 ->