Svensk Tennis
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng | Ingångsrating januari 2019 |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Linköpings TK

Kontaktuppgifter
Hemsida:www.linkopingstk.se
Telefon:013-121858
Adress:Linköpings TK
Stångebro Sportfält
582 78 Linköping
Anläggning:

LicensnummerNamnTennispoäng 
32106Andersson, Tim100,99
22111Aronsson, Johan99,72
24709Baker, Jonas-
61446Barkman, Kjell-
22958Bodling, Peter55,13
15532Brisenman, Mirko-
12194Carlberg, Molly91,45
63208Carlsson, Anders-
25806Dahlberg, Oscar220,02
34592Ekman, Oscar95,42
10797Eriksson, Elias104,02
57941Eriksson, Joel-
27048Eriksson, Niklas59,11
62089Fourcade, Dimitri-
74307Fronzaroli, Ivo107,95
11524Gabelic, John156,46
11498Gran, Ebba-
25358Gran, Erik202,13
29521Granstam, Irma92,36
39140Gustafsson, Emil-
37037Haag, Roland50,50
58793Hermansson, Mikael103,42
24915Hilla- Kivinen, Felix177,48
80479Holmberg, Michael-
55194Jansen, Henry-
58880Jaurell, Jonas-
55070Johansson, Göran87,59
17502Johansson, Stig106,15
81085Karlsson, Leif-Åke-
61654Kullberg, Sten-Magnus-
<- 1 2 3 ->
TävlingStartSlut 
Linköping Outdoor - JSM Race 20192019-08-142019-08-18
RM Öst inne 20182018-03-122018-03-18
Veteran SM 2018 inne2018-02-162018-02-25
VRM Öst2017-09-152017-09-21
RM Öst inne 20172017-03-162017-03-26
Junior-SM 14,18 ute 20162016-08-052016-08-14
RM Öst Junior 20162016-03-112016-03-20
RM Öst 10 år2015-03-272015-03-29
Linköping Knatte Junior Cup 20152015-01-092015-01-25
Linköping Knatte Junior Cup 20142014-01-102014-01-26
RM Öst 10-14 års2013-03-152013-03-24
Linköping Knatte Junior Cup 20132013-01-112013-01-27
Linköping Knatte och Junior Cup 20122012-01-132012-01-29
Senior-RM Öst2011-03-252011-04-03
Linköping Knatte Junior Cup 20112011-01-142011-01-30
Tennis Öst Senior-RM inne 20102010-04-162010-04-25
Linköping Knatte och Junior Cup 20102010-01-152010-01-31
Junior-RM Öst Klass 10, 14, 18 utomhus 20092009-08-282009-09-06
Grand Slampokalen Regionskval2009-02-272009-03-01
Linköping knatte och junior cup2009-01-162009-02-01
DM Jun Östergötland2008-03-062008-03-16
Linköping Knatte och Junior Cup2008-01-112008-01-27
DM Vet Östergötland2007-11-022007-11-11
Linköping Knatte och Junior Cup2007-01-122007-01-28
DM Vet Östergötland2006-08-182006-08-27
Linköping Knatte och Junior Cup2006-01-132006-01-29
DM Jun Östergötland2005-08-132005-08-21
Grand Slam Pokalen Östergötland2005-03-042005-03-06
Linköping Knatte och Junior Cup2005-01-142005-01-30
DM Sen Östergötland2004-08-272004-08-29
<- 1 2 ->