Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Linköpings TK

Kontaktuppgifter
Hemsida:www.linkopingstk.se
Telefon:013-121858
Adress:Linköpings TK
Stångebro Sportfält
582 78 Linköping
Anläggning:

LicensnummerNamnTennispoäng 
32106Andersson, Tim100,99
25806Dahlberg, Oscar220,02
10797Eriksson, Elias104,02
11524Gabelic, John156,46
25358Gran, Erik202,13
29521Granstam, Irma92,36
58793Hermansson, Mikael103,42
31270Lundquist, Oscar158,56
29718van Nunen, Anton143,45
10904Van Nunen, David97,83
28921van Nunen, Eric221,39
25749Vejnovic, Marko215,61
TävlingStartSlut 
Linköping 16 - JSM Race 2020 - INSTÄLLD2020-05-152020-05-18
Veteran-RM Öst Ute 20192019-08-262019-09-01
Linköping Outdoor - JSM Race 20192019-08-142019-08-18
RM inne 2019 Öst2019-03-182019-03-24
RM Öst inne 20182018-03-122018-03-18
Veteran SM 2018 inne2018-02-162018-02-25
VRM Öst2017-09-152017-09-21
RM Öst inne 20172017-03-162017-03-26
Junior-SM 14,18 ute 20162016-08-052016-08-14
RM Öst Junior 20162016-03-112016-03-20
RM Öst 10 år2015-03-272015-03-29
Linköping Knatte Junior Cup 20152015-01-092015-01-25
Linköping Knatte Junior Cup 20142014-01-102014-01-26
RM Öst 10-14 års2013-03-152013-03-24
Linköping Knatte Junior Cup 20132013-01-112013-01-27
Linköping Knatte och Junior Cup 20122012-01-132012-01-29
Senior-RM Öst2011-03-252011-04-03
Linköping Knatte Junior Cup 20112011-01-142011-01-30
Tennis Öst Senior-RM inne 20102010-04-162010-04-25
Linköping Knatte och Junior Cup 20102010-01-152010-01-31
Junior-RM Öst Klass 10, 14, 18 utomhus 20092009-08-282009-09-06
Grand Slampokalen Regionskval2009-02-272009-03-01
Linköping knatte och junior cup2009-01-162009-02-01
DM Jun Östergötland2008-03-062008-03-16
Linköping Knatte och Junior Cup2008-01-112008-01-27
DM Vet Östergötland2007-11-022007-11-11
Linköping Knatte och Junior Cup2007-01-122007-01-28
DM Vet Östergötland2006-08-182006-08-27
Linköping Knatte och Junior Cup2006-01-132006-01-29
DM Jun Östergötland2005-08-132005-08-21
<- 1 2 ->