Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Lidingö TK

Kontaktuppgifter
Hemsida:www.lidingotk.se
Telefon:08-767 70 18
Adress:Lidingö TK
Kyrkviksstigen 4
181 46 LIDINGÖ
Anläggning:
Antal banor inne:6
Underlag:Plexipave

LicensnummerNamnTennispoäng 
19786Torell, Svante-
19899von Essen, Emilie50,00
12183Von Wachenfeldt, Carl66,29
62385Westberg, Erik50,00
33823Winqvist, Axel56,64
60499Wintermantel, Frank850,00
25887Zadig, Torbjörn52,64
60045Åberg, Katja64,88
30027Åhlqvist, Mats84,93
62140Änggård, Stefan50,00
<- 1 2 3 4 5 6 ->
TävlingStartSlut 
SJT-Lidingö Spelen2019-11-222019-11-30
Lidingö Spelen 20182018-11-232018-12-01
Lidingö Spelen2017-11-242017-12-02
Lidingö Spelen2017-11-242017-12-02
Lidingöspelen2016-11-252016-12-03
Lidingöspelen2015-10-022015-10-10
Lidingöspelen2014-11-072014-11-15
Lidingöspelen2013-11-082013-11-16
Lidingöspelen2012-11-092012-11-17
Lidingöspelen2011-11-112011-11-19
Lidingöspelen2010-11-122010-11-20
Lidingöspelen2009-11-132009-11-21
STV Classic 20092009-10-262009-10-31
Lidingöspelen2008-11-152008-11-22
Lidingöspelen2007-11-162007-11-23
Lidingöspelen2006-11-172006-11-24
Lidingöspelen2005-11-182005-11-25
Lidingöspelen2004-11-202004-11-26
Lidingöspelen2003-11-222003-11-28
Lidingöspelen2002-11-232002-11-30