Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Sundbybergs TK

Kontaktuppgifter
Hemsida:http://www.sbgtk.se
Telefon:08-628 29 01
Adress:Sundbybergs TK
Örsvängen 10
172 42 SUNDBYBERG
Anläggning:
Antal banor inne:4
Underlag:Plexipave
Antal banor ute:2
Underlag:Canada Ten

LicensnummerNamnTennispoäng 
57510Nygren, Mattias50,00
20865Nyström, Hans74,09
14644Nöjd, Tomas179,22
86256Persson, Rickard-
32323Pettersson, Gustav76,06
71436Rendlert Bergholm, Eva135,52
58352Ringbom, Malin102,65
76376Rosén, Anders235,18
19410Rosén, Marcus69,76
14491Salhoff, Benjamin-
33286sandar, sikandar236,80
32073Santérus, Torbjörn53,16
78678Seitz, Lars141,66
81037Sereke, Yakob102,30
32446Skrzeczynski, Peter-
36617Soltan, Shahin99,66
24285Sotiropoulos, Christos75,96
89907Stenlund, Jerker95,95
60613Stensö, Johan50,00
21078Strömberg, Linus320,92
22133Ståhl, Folke50,00
17848Ståhl, Gösta-
72937Sule, Rein127,33
77208Svenshammar, Pehr-
35554Wallebring, Hans66,81
33591Wallebring, Patrik-
29434Wedin, Rikard50,50
72062Weihe, Christina93,94
40133Winkelbauer, Werner132,62
<- 1 2 ->
TävlingStartSlut 
Sundbybergs Veteran Cup 20182018-11-172018-11-25
Sundbybergsspelen 20182018-06-252018-07-02
Sundbybergs Veteran Cup 20172017-11-182017-11-26
Sundbybergs Veteran Cup 20172017-11-182017-11-26
Sundbybergsspelen 20172017-06-262017-07-03
Sundbybergsspelen 20172017-06-262017-07-03
Sundbybergs Veteran Cup 20162016-11-262016-12-04
Sundbybergsspelen 20162016-06-262016-07-03
Sundbybergs Veteran Cup2015-11-212015-11-29
Sundbybergsspelen 20152015-06-222015-06-29
Sundbybergs Veteran Cup 20142014-11-222014-11-30
Sundbybergsspelen 20142014-06-232014-06-30
Sundbybergsspelen 20152014-06-222014-06-29
Sundbybergsspelen 20142014-06-222014-06-29
Sundbybergs Veteran Cup 20132013-11-232013-12-01
Sundbybergs-spelen 20132013-06-242013-07-01
Sundbybergs Veteran Cup 20122012-11-242012-12-02
Sundbybergs-Spelen 20122012-06-252012-07-02
Sundbybergs Veteran Cup2011-11-252011-12-04
Sundbybergs-Spelen 20112011-06-272011-07-04
Head Veteran Cup2010-11-262010-12-05
Sundbybergs-Spelen 20102010-06-282010-07-04
Head Veteran Cup2009-11-272009-12-06
Sundbybergs-Spelen 20092009-06-222009-06-28
Head Veteran Cup2008-11-282008-12-07
Sundbybergsspelen 20082008-06-232008-06-29
Head Veteran Cup2007-11-232007-12-02
Sundbybergsspelen2007-06-252007-07-01
Penn Veteran Cup2006-11-242006-12-03
Sundbybergsspelen2006-06-262006-07-02
<- 1 2 ->