Svensk Tennis
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng | Ingångsrating januari 2019 |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Elfsborg Tennis

Kontaktuppgifter
Hemsida:www.elfsborgtennis.se
Adress:Elfsborg Tennis
Ålgårdsvägen 30
506 30 Borås
Anläggning:

LicensnummerNamnTennispoäng 
24920Kjellén, Emelie277,89
22205Kjellén, Jessica-
11624Kjellén, Sebastian-
18594Kristensson, Jason-
16843Kristensson, Jessie-
15280Kristensson, Spencer-
22572Kronblad, Maria62,18
73771Larsson, Sven-Erik-
22998Larsson, Thomas53,98
31792Lind, Anton-
30649Lindgren, Andreas642,33
25961Lindsten, Tuva-
24906Lundahl, Jonatan-
22199Madueno, Pernilla-
89620Magnusson, Stina-
24090Malbasic, Filip-
28400Mauritzson, Claes-Henrik61,23
21438Mårdbrink, Andreas-
61055Nilsson, Peder-
31517Nylen, Jill-
35004Oscarsson, Viktor63,62
19409Parkhagen, Rune-
62599Pettersson, Klas-
18495Pettersson, Matilda50,00
30074pettersson, mattias-
10875Qvicklund, Albert-
18506Qvicklund, Linnea-
28078Rautiainen, Philip-
19706Rietz, Isabelle61,87
22664Rietz, Leonard-
<- 1 2 3 4 ->
TävlingStartSlut 
Bravida Borås Tennisvecka Vintertour2019-01-312019-02-03
XL BYGG VINTERTOUR2018-12-062018-12-09
Catella Borås Clay Open2018-08-132018-08-19
Bravida Borås Tennisvecka Vintertour2018-02-012018-02-04
Bravida Borås Tennisvecka2018-01-262018-02-04
XL Bygg Open 2017 - Vintertour2017-12-072017-12-10
XL Bygg Open 20172017-12-012017-12-10
XL Bygg Open 20172017-12-012017-12-10
Bravida Borås Tennisvecka - Vintertour2017-02-022017-02-05
Bravida Borås Tennisvecka - Vintertour2017-02-012017-02-05
Bravida Borås Tennisvecka2017-01-272017-02-05
Bravida Borås Tennisvecka2017-01-272017-02-05
XL Bygg Open 20162016-12-022016-12-11
XL Bygg Open 2016 - Vintertour2016-12-012016-12-04
XL Bygg Open 2016 - Vintertour2016-12-012016-12-04
Elfsborg Tennis Clay Cup2016-07-252016-07-31
RM Sen, Vet2016-03-112016-03-13
Bravida Borås Tennisvecka - Vintertour2016-02-042016-02-07
Bravida Borås Tennisvecka2016-01-292016-02-07
Elfsborg Tennis XL Bygg Open - Vintertour2015-12-092015-12-13
Elfsborg Tennis XL Bygg Open2015-12-042015-12-13
RM Sen, Vet2015-03-132015-03-15
Bravida Borås Tennisvecka - Vintertour2015-01-282015-02-01
Borås Tennisvecka2015-01-232015-02-01
Elfsborg Tennis XL Bygg Open Elit - Vintertou2014-12-102014-12-14
Elfsborg Tennis XL Bygg Open 20142014-12-052014-12-14
Regionmästerskap zonkval 12 syd2014-08-222014-08-24
RM zonkval syd jun 16,142014-03-142014-03-16
Bravida Open - Vintertour2014-01-292014-02-01
Bravida Open - Borås Tennisvecka2014-01-242014-02-02
<- 1 2 ->