Svensk Tennis
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Medelpad

Klubb  
Attmar TK 
Juniskärs IF 
Klockarbergets TK 
Matfors IF 
Njurunda TK 
Ortvikens TK 
SJ TK Medelpad 
Skandia TK 
Sköns TK 
Smash TK 
Stöde TK 
Sundsvalls TK 
Söråkers IF 
Timrå TK 
TK Smash 
TK Smash se 10018 
Torps TK 
Ånge TK 
TävlingStartSlut 
Sommarspelen "Tour de Fyrfasen"2017-07-062017-07-09
Regionmästerskap inne Tennis Norr2017-03-232017-03-26
First Sundsvall Open2017-02-172017-02-19
Sundsvall Junior Cup 20162016-12-012016-12-04
Sundsvalls Sommarspel2016-07-042016-07-10
Svensk Tennis Norr Indoor RM 20162016-03-172016-03-20
Sundsvalls Open 20162016-02-192016-02-21
Sundsvall Junior Cup 20152015-11-192015-11-22
Svensk Tennis Norr Outdoor RM 20152015-07-292015-08-02
Sundsvalls Sommarspel2015-07-032015-07-05
SEB Next Generation Cup SvTn Zon Syd (Sundsvall)2015-05-222015-05-24
Sundsvalls Open 20152015-03-122015-03-15
Sundsvall Junior Cup A2014-11-202014-11-23
Svensk Tennis Norr Outdoor RM 2014 (A)2014-07-302014-08-03
Sundsvalls Sommarspel (B)2014-07-022014-07-06
Sundsvall Junior Cup (A)2013-11-212013-11-24
Sundsvalls Sommarspel (B)2013-08-152013-08-18
Svensk Tennis Norr Outdoor RM 2013 (A)2013-07-312013-08-04
Sundsvall Junior Cup2012-11-232012-11-25
Sundsvalls Gatufest Spel2012-07-022012-07-08
ATA Team Challenge 20112011-12-022011-12-04
Sundsvall Junior Cup2011-11-252011-11-27
ATA Team Cup 20112011-02-252011-02-27
Sundsvall Junior Cup2010-12-032010-12-05
Sundsvall Junior Cup2009-12-042009-12-06
Kalle Anka Cup Medelpad2009-05-292009-05-31
DM2008-09-052008-09-07
Sundsvalls Gatufestspel 2008 INSTÄLLD2008-06-302008-07-04
Kalle Anka Cup Medelpad2008-05-312008-06-01
Sundsvall Open 20082008-04-042008-04-13
<- 1 2 3 ->