Svensk Tennis
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Närke

Klubb  
Askersunds TK 
Askhögens idrottsförening 
Ekeby IF, ts 
Fellingsbro TK 
Fjugesta TK 
Frövi TK 
Glanshammars IF TS 
Hallsbergs TK 
Hovsta IF 
Hällefors TK 
I 3 IF 
Kilsbergens TK 
Kopparbergs TK 
Kumla TK 
Laxå Tennisklubb 
Lillån TK 
Lindesbergs TK 
Nora LTK 
Odensbackens TK 
Simon Sportklubb 
Sköllersta IF 
Södermalms TK 
TK Lassåna 
Vedevågs TK 
Väringsbricka TK 
Västra TK i Örebro 
Åsbro TK 
Örebro SK 
Örebro TK 
TävlingStartSlut 
Ronald McDonald Hus Open2018-04-272018-05-01
Handelsbanken Open 20182018-03-022018-03-04
Synsam Open2018-01-042018-01-07
Bosse Larsson Cup2017-09-292017-10-01
Bosse Larsson Cup2017-09-292017-10-01
Ronald McDonald Hus Open2017-04-272017-05-01
Ronald McDonald Hus Open2017-04-272017-05-01
Handelsbanken Open 20172017-03-032017-03-05
Handelsbanken Open 20172017-03-032017-03-05
Synsam Open 20172017-01-042017-01-08
Synsam Open 20172017-01-042017-01-08
Bosse Larsson Cup 20162016-09-302016-10-02
Örebro Cup Outdoor 20162016-04-252016-05-01
Handelsbanken Open 20162016-03-042016-03-06
Synsam Open 20162016-01-022016-01-06
Mastersslutspel 20152015-12-182015-12-20
Bosse Larsson Cup 20152015-10-092015-10-11
Örebro Cup Outdoor 20152015-04-272015-05-03
Handelsbanken Open 20152015-03-062015-03-08
Synsam Open 20152015-01-022015-01-06
Region Öst:s Mastersslutspel2014-12-192014-12-21
Bosse Larsson Cup 20142014-10-102014-10-12
Örebro Cup Outdoor 20142014-04-282014-05-04
Handelsbanken Open 20142014-03-072014-03-09
Julcupen 20142014-01-012014-01-05
Region Öst:s Mastersslutspel2013-12-202013-12-22
Bosse Larsson 20132013-10-112013-10-13
Örebro Cup Outdoor 20132013-04-252013-05-05
Handelsbanken Open 20132013-03-082013-03-10
Julcupen 20132013-01-012013-01-06
<- 1 2 3 4 ->