Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Närke

Klubb  
Askersunds TK 
Askhögens idrottsförening 
Ekeby IF, ts 
Fellingsbro TK 
Fjugesta TK 
Frövi TK 
Glanshammars IF TS 
Hallsbergs TK 
Hovsta IF 
Hällefors TK 
I 3 IF 
Kilsbergens TK 
Kopparbergs TK 
Kumla TK 
Laxå Tennisklubb 
Laxå TK 
Lillån TK 
Lindesbergs TK 
Nora LTK 
Odensbackens TK 
Simon Sportklubb 
Sköllersta IF 
Södermalms TK 
TK Lassåna 
Vedevågs TK 
Väringsbricka TK 
Västra TK i Örebro 
Åsbro TK 
Örebro SK 
Örebro TK 
TävlingStartSlut 
Bosse Larsson Cup2018-10-052018-10-07
Ronald McDonald Hus Open2018-04-272018-05-01
Handelsbanken Open 20182018-03-022018-03-04
Synsam Open2018-01-042018-01-07
Bosse Larsson Cup2017-09-292017-10-01
Bosse Larsson Cup2017-09-292017-10-01
Ronald McDonald Hus Open2017-04-272017-05-01
Ronald McDonald Hus Open2017-04-272017-05-01
Handelsbanken Open 20172017-03-032017-03-05
Handelsbanken Open 20172017-03-032017-03-05
Synsam Open 20172017-01-042017-01-08
Synsam Open 20172017-01-042017-01-08
Bosse Larsson Cup 20162016-09-302016-10-02
Örebro Cup Outdoor 20162016-04-252016-05-01
Handelsbanken Open 20162016-03-042016-03-06
Synsam Open 20162016-01-022016-01-06
Mastersslutspel 20152015-12-182015-12-20
Bosse Larsson Cup 20152015-10-092015-10-11
Örebro Cup Outdoor 20152015-04-272015-05-03
Handelsbanken Open 20152015-03-062015-03-08
Synsam Open 20152015-01-022015-01-06
Region Öst:s Mastersslutspel2014-12-192014-12-21
Bosse Larsson Cup 20142014-10-102014-10-12
Örebro Cup Outdoor 20142014-04-282014-05-04
Handelsbanken Open 20142014-03-072014-03-09
Julcupen 20142014-01-012014-01-05
Region Öst:s Mastersslutspel2013-12-202013-12-22
Bosse Larsson 20132013-10-112013-10-13
Örebro Cup Outdoor 20132013-04-252013-05-05
Handelsbanken Open 20132013-03-082013-03-10
<- 1 2 3 4 ->