Svensk Tennis
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Västmanland

Klubb  
Almö-Lindö TK 
Arboga TK 
Aros Sportklubb, Tennis 
Fagersta TK 
Fridnäs TK 
Hallstahammars TK 
Kolsva TK 
Kungsörs TK 
Köpings TK 
Norbergs TK 
Ramnäs TK 
Riddarhytte TK 
Sala TK 
Salboheds TK 
TK Aros Västerås 
TK Gallon 
Virsbo TK 
Västanfors TK 
Västerås Tennisteam 
Västerås-Fridnäs TK 
TävlingStartSlut 
Regionsmästerskapen inne 20172017-03-102017-03-26
Västanfors open - INSTÄLLD2016-07-212016-07-24
E-man Open 20162016-05-052016-05-15
Västanfors open2015-07-092015-07-12
E-man Open 20152015-05-082015-05-17
Regionsmästerskapen Juniorer Tennis Mitt inne 20152015-03-202015-03-22
Regionsmästerskapen Tennis mitt ute 20142014-08-152014-08-24
Västanfors Open2014-07-312014-08-03
E-man Open2014-05-092014-05-18
Regionsmästerskapen Tennis Mitt2014-03-202014-03-23
RM Tennis Mitt ute2013-08-162013-08-25
Västanfors Open2013-07-252013-08-04
E-man Open2013-05-032013-05-12
Västanfors open2012-08-102012-08-19
E-man Open20122012-05-032012-05-13
Regionsmästerskap Mitt2012-03-212012-03-25
Västanfors Open2011-06-092011-06-19
Kalle Anka Cup, Region Mitt2011-05-202011-05-29
e-man open 20112011-05-062011-05-15
ITF 18 (Västerås ITF 2011)2011-01-082011-01-14
Regionsmästerskapen Ute Region Mitt2010-08-202010-08-29
e-man Open 20102010-05-072010-05-16
RM Veteraner (Svensk Tennis Mitt)2010-03-202010-03-28
Grand Slam Pokalen2010-01-222010-01-24
Västerås ITF - J182010-01-042010-01-10
RM utomhus 09 SvenskTennis Mitt2009-08-212009-08-30
Kalle Anka Cup kval Västmanland2009-05-212009-05-24
E-man Open2009-05-012009-05-10
Regionsmästerskap 2009 Juniorer2009-03-212009-04-05
Köpings dubbeln2009-02-132009-02-15
<- 1 2 3 4 ->