Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Skåne

Klubb  
Hässleholms TK 
Hästhagens TK 
Hästveda TK 
Höllvikens TK 
Hörby-Höör TK 
Hörja IF 
Höörs TS 
IFK Helsingborg 
IFK Påryd 
IFÖ/Bromölla IF 
Immelns TK 
IS GÖTA, tennis 
Kiviks AIF 
Klippans TK 
Klågerups TK 
Knislinge TK 
Kristianstads TK 
Kronprinsens TK 
Kullabygdens Tennissällskap 
Kvidinge TK 
Köpenhamns Bollklubb 
Köpenhamns Bollklubb 
Landskrona TK 
Limhamns TK 
Linderöds TK 
Ljungbyheds Tennisklubb 
Ljungbyheds TK 
Ljungvalla Tennisklubb 
Lomma TF 
Lomma-Bjärreds TK 
<- 1 2 3 4 5 ->
TävlingStartSlut 
Landskapsmästerskapen 12, 14, 15-18 Skåne/Halland - JSM Race 20202020-08-132020-08-23
Swedish Tennis Academy Open Sommartour2020-08-102020-08-13
Lomma-Bjärreds - JSM Race 20202020-08-052020-08-09
Beach House Öresundsveckan - JSM Race 20202020-08-012020-08-09
Swedish Tennis Academy Open - JSM Race 20202020-08-012020-08-12
Höllviksspelen Sommartour 20202020-07-142020-07-17
YSB Herr Sommartour 20202020-06-282020-07-01
Beddingespelen by Optimala Hem Sommartour 20202020-06-252020-06-28
YSB Dam Sommartour 20202020-06-192020-06-22
YSB OPEN - JSM Race 20202020-06-192020-06-30
Kristianstads Automobil Open - Sommartour 20202020-06-112020-06-15
Båstadtennis Corem Open - JSM Race 2020 - INSTÄLLD2020-06-062020-06-21
ATL Euro Finans Open - Sommartour 20202020-06-012020-06-04
ATL Euro Finans - JSM Race 2020 - INSTÄLLD2020-05-292020-06-01
Rebound Ace Open 2020 - Vintertour2020-04-062020-04-10
ATL Euro Finans Vintertour2020-02-212020-02-24
Fair Play Cup Vintertour 20192019-12-162019-12-20
Ystad Indoors Vintertour 20192019-11-052019-11-08
Svedalaspelen Indoor Vintertour2019-10-212019-10-25
Landskapsmästerskap 12,14,15-18 Skåne /Halland - Ingår i Wilson Junior Tour2019-08-152019-08-25
Swedish Tennis Academy - JSM Race 20192019-08-102019-08-14
Beach House Öresundsveckan - JSM Race 20192019-08-052019-08-14
Veteran SM Ute 20192019-07-272019-08-03
Höllviksspelen - Sommartour 20192019-07-162019-07-19
PowerStrings Cup, Hörby - Sommartour2019-07-152019-07-19
Finest Cosmetic Cup, Hörby - Sommartour2019-07-152019-07-19
Munkaspelen 2019 - Ingår i Wilson Junior Tour 20192019-06-292019-07-07
Beddingespelen by Optimala Hem Sommartour2019-06-272019-06-30
YSB Herr Sommartour 20192019-06-232019-06-26
Skummeslövsspelen - Ingår i Wilson junior Tour2019-06-222019-06-30
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 48