Svensk Tennis
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng | Ingångsrating januari 2019 |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Skåne

Klubb  
Hässleholms TK 
Hästhagens TK 
Hästveda TK 
Höllvikens TK 
Hörby-Höör TK 
Hörja IF 
Höörs TS 
IFK Helsingborg 
IFK Påryd 
IFÖ/Bromölla IF 
Immelns TK 
IS GÖTA, tennis 
Kiviks AIF 
Klippans TK 
Klågerups TK 
Knislinge TK 
Kristianstads TK 
Kronprinsens TK 
Kullabygdens Tennissällskap 
Kvidinge TK 
Köpenhamns Bollklubb 
Köpenhamns Bollklubb 
Landskrona TK 
Limhamns TK 
Linderöds TK 
Ljungbyheds Tennisklubb 
Ljungbyheds TK 
Ljungvalla Tennisklubb 
Lomma TF 
Lomma-Bjärreds TK 
<- 1 2 3 4 5 ->
TävlingStartSlut 
Rebound Ace Open 20192019-04-152019-04-19
ATL Vintertour2019-01-032019-01-06
Fair Play CUp Vintertour2018-12-172018-12-21
Munka Sprint Open 20182018-11-162018-11-18
Norra Skåne Cup2018-11-092018-11-18
Ystad Indoors Vintertour2018-11-062018-11-09
Ystad Indoors 20182018-11-012018-11-11
Tretorn Open 20182018-10-292018-11-04
Svedalaspelen Indoor 2018 Vintertour2018-10-222018-10-26
Svedalaspelen Indoor 20182018-10-192018-10-31
Fair Vision Open2018-10-112018-10-14
Spegeln Spelen2018-10-082018-10-21
Sparbanken Skåne Open2018-10-042018-10-07
Dubbelcupen 20182018-09-222018-09-23
C-4 Open 20182018-08-302018-09-02
Supersprintdubbel2018-08-222018-08-23
Åkarp Junior Open2018-08-052018-08-12
Veteran SM Ute 20182018-07-282018-08-04
Beach House Öresundsveckan 20182018-07-282018-08-05
Havsbadsspelen 20182018-07-192018-07-27
Höllviksspelen - Sommartour2018-07-172018-07-21
Höllviksspelen 20182018-07-092018-07-21
Rullstolstennis-SM utomhus2018-07-062018-07-08
Munkaspelen 2018 - Wilson Junior Tour 20182018-06-302018-07-08
Beddingespelen by Optimala Hem Sommartour2018-06-282018-07-01
YSB Herr Sommartour2018-06-242018-06-27
Beddingespelen by Optimala Hem2018-06-232018-07-01
Skummeslövsspelen - Wilson Junior Tour 20182018-06-232018-07-01
Båstadtennis Sommartour 20182018-06-212018-06-24
YSB OPEN2018-06-212018-07-01
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 47