Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Skåne

Klubb  
Hässleholms TK 
Hästhagens TK 
Hästveda TK 
Höllvikens TK 
Hörby-Höör TK 
Hörja IF 
Höörs TS 
IFK Helsingborg 
IFK Påryd 
IFÖ/Bromölla IF 
Immelns TK 
IS GÖTA, tennis 
Kiviks AIF 
Klippans TK 
Klågerups TK 
Knislinge TK 
Kristianstads TK 
Kronprinsens TK 
Kullabygdens Tennissällskap 
Kvidinge TK 
Köpenhamns Bollklubb 
Köpenhamns Bollklubb 
Landskrona TK 
Limhamns TK 
Linderöds TK 
Ljungbyheds Tennisklubb 
Ljungbyheds TK 
Ljungvalla Tennisklubb 
Lomma TF 
Lomma-Bjärreds TK 
<- 1 2 3 4 5 ->
TävlingStartSlut 
Landskapsmästerskap 12,14,15-18 Skåne /Halland2019-08-152019-08-25
Swedish Tennis Academy - JSM Race 20192019-08-102019-08-14
Beach House Öresundsveckan - JSM Race 20192019-08-052019-08-14
Höllviksspelen - Sommartour 20192019-07-162019-07-20
PowerStrings Cup, Hörby - Sommartour2019-07-152019-07-19
Finest Cosmetic Cup, Hörby - Sommartour2019-07-152019-07-19
Munkaspelen 2019 - Ingår i Wilson Junior Tour2019-06-292019-07-07
Beddingespelen by Optimala Hem Sommartour2019-06-272019-06-30
YSB Herr Sommartour 20192019-06-232019-06-26
Skummeslövsspelen - Ingår i Wilson junior Tour2019-06-222019-06-30
YSB Dam Sommartour 20192019-06-202019-06-23
Båstadtennis Sommartour 20192019-06-202019-06-23
Åhus Outdoor Open - Wilson Junior Tour 20192019-06-152019-06-20
YSB OPEN - JSM Race 20192019-06-152019-07-02
Kristianstads Automobil Open - Sommartour 20192019-06-132019-06-17
Båstadtennis Corem Open - JSM Race 20192019-06-082019-06-23
ATL Euro Finans Open -Sommartour 20192019-06-032019-06-06
ATL Euro Finans Open - Ingår i Wilson Junior Tour 20192019-05-312019-06-09
ATL Smörlyckan 16 års - JSM Race 20192019-05-302019-06-02
Strandbjörksspelen - Juniorklasser ingår i Wilson Junior Tour2019-05-232019-05-26
Lomma-Bjärreds - JSM Race 20192019-05-222019-05-26
Majspelen 2019 Wilson Junior Tour by Racketspecialisten2019-04-272019-05-05
Rebound Ace Open 20192019-04-152019-04-19
ATL Vintertour2019-01-032019-01-06
Fair Play CUp Vintertour2018-12-172018-12-21
Munka Sprint Open 20182018-11-162018-11-18
Norra Skåne Cup2018-11-092018-11-18
Ystad Indoors Vintertour2018-11-062018-11-09
Ystad Indoors 20182018-11-012018-11-11
Tretorn Open 20182018-10-292018-11-04
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 47