Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Skåne

Klubb  
Slottstadens TK 
Staffanstorps TK 
Staffanstorps TS 
Star Academy Tennisklubb 
Strövelstorps Tennisklubb 
Strövelstorps TK 
Svalövs LTK 
Svedala TK 
Södra Sandby TK 
Sösdala TK 
Tallbackens TK 
Team EcoLean TK 
TK Drottninglunden 
Tomelilla TK 
Torns IF 
Trelleborgs TK 
Tyringe TK 
V:a Torups TK 
Veberöds TK 
Vejbystrands TK 
Vellinge TK 
Vikens TK 
Vinslövs TK 
Vittsjö TK 
Vombs TK 
Västra Ingelstads I 
Wä Tennisklubb 
Yngsjö Tennisklubb 
Yngsjö TK 
Ystads TK 
<- 1 2 3 4 5 ->
TävlingStartSlut 
Landskapsmästerskap 12,14,15-18 Skåne /Halland2019-08-152019-08-25
Swedish Tennis Academy - JSM Race 20192019-08-102019-08-14
Beach House Öresundsveckan - JSM Race 20192019-08-052019-08-14
Höllviksspelen - Sommartour 20192019-07-162019-07-20
PowerStrings Cup, Hörby - Sommartour2019-07-152019-07-19
Finest Cosmetic Cup, Hörby - Sommartour2019-07-152019-07-19
Munkaspelen 2019 - Ingår i Wilson Junior Tour2019-06-292019-07-07
Beddingespelen by Optimala Hem Sommartour2019-06-272019-06-30
YSB Herr Sommartour 20192019-06-232019-06-26
Skummeslövsspelen - Ingår i Wilson junior Tour2019-06-222019-06-30
YSB Dam Sommartour 20192019-06-202019-06-23
Båstadtennis Sommartour 20192019-06-202019-06-23
Åhus Outdoor Open - Ingår i Wilson Junior Tour2019-06-152019-06-20
YSB OPEN - JSM Race 20192019-06-152019-07-02
Åhus Outdoor Open - Sommartour 20192019-06-132019-06-17
Båstadtennis Corem Open - JSM Race 20192019-06-082019-06-23
ATL Euro Finans Open -Sommartour 20192019-06-032019-06-06
ATL Smörlyckan 16 års - JSM Race 20192019-05-302019-06-02
ATL Euro Finans Open - Ingår i Wilson Junior Tour 2019-05-302019-06-09
Lomma-Bjärreds - JSM Race 20192019-05-222019-05-26
Majspelen - Ingår i Wilson Junir Tour2019-04-272019-05-05
Rebound Ace Open 20192019-04-152019-04-19
ATL Vintertour2019-01-032019-01-06
Fair Play CUp Vintertour2018-12-172018-12-21
Munka Sprint Open 20182018-11-162018-11-18
Norra Skåne Cup2018-11-092018-11-18
Ystad Indoors Vintertour2018-11-062018-11-09
Ystad Indoors 20182018-11-012018-11-11
Tretorn Open 20182018-10-292018-11-04
Svedalaspelen Indoor 2018 Vintertour2018-10-222018-10-26
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 47