Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Skåne

Klubb  
Slottstadens TK 
Staffanstorps TK 
Staffanstorps TS 
Star Academy Tennisklubb 
Strövelstorps Tennisklubb 
Strövelstorps TK 
Svalövs LTK 
Svedala TK 
Södra Sandby TK 
Sösdala TK 
Tallbackens TK 
Team EcoLean TK 
TK Drottninglunden 
Tomelilla TK 
Torns IF 
Trelleborgs TK 
Tyringe TK 
V:a Torups TK 
Veberöds TK 
Vejbystrands TK 
Vellinge TK 
Vikens TK 
Vinslövs TK 
Vittsjö TK 
Vombs TK 
Västra Ingelstads I 
Wä Tennisklubb 
Yngsjö Tennisklubb 
Yngsjö TK 
Ystads TK 
<- 1 2 3 4 5 ->
TävlingStartSlut 
Rebound Ace Open 2020 - Vintertour2020-04-062020-04-10
Fair Play Cup Vintertour 20192019-12-162019-12-20
Ystad Indoors Vintertour 20192019-11-052019-11-08
Svedalaspelen Indoor Vintertour2019-10-212019-10-25
Landskapsmästerskap 12,14,15-18 Skåne /Halland - Ingår i Wilson Junior Tour2019-08-152019-08-25
Swedish Tennis Academy - JSM Race 20192019-08-102019-08-14
Beach House Öresundsveckan - JSM Race 20192019-08-052019-08-14
Veteran SM Ute 20192019-07-272019-08-03
Höllviksspelen - Sommartour 20192019-07-162019-07-19
Finest Cosmetic Cup, Hörby - Sommartour2019-07-152019-07-19
PowerStrings Cup, Hörby - Sommartour2019-07-152019-07-19
Munkaspelen 2019 - Ingår i Wilson Junior Tour 20192019-06-292019-07-07
Beddingespelen by Optimala Hem Sommartour2019-06-272019-06-30
YSB Herr Sommartour 20192019-06-232019-06-26
Skummeslövsspelen - Ingår i Wilson junior Tour2019-06-222019-06-30
Båstadtennis Sommartour 20192019-06-202019-06-23
YSB Dam Sommartour 20192019-06-202019-06-23
YSB OPEN - JSM Race 20192019-06-152019-07-02
Åhus Outdoor Open - Wilson Junior Tour 20192019-06-152019-06-20
Kristianstads Automobil Open - Sommartour 20192019-06-132019-06-17
Båstadtennis Corem Open - JSM Race 20192019-06-082019-06-23
ATL Euro Finans Open -Sommartour 20192019-06-032019-06-06
ATL Euro Finans Open - Ingår i Wilson Junior Tour 20192019-05-312019-06-09
ATL Smörlyckan 16 års - JSM Race 20192019-05-302019-06-02
Strandbjörksspelen - Juniorklasser ingår i Wilson Junior Tour2019-05-232019-05-26
Lomma-Bjärreds - JSM Race 20192019-05-222019-05-26
Majspelen 2019 Wilson Junior Tour by Racketspecialisten2019-04-272019-05-05
Rebound Ace Open 20192019-04-152019-04-19
ATL Vintertour2019-01-032019-01-06
Fair Play CUp Vintertour2018-12-172018-12-21
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 48