Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Stockholm

Klubb  
Älvsjö AIK 
Älvsjö TK 
Ängby TK 
Äppelvikens TK 
Ösmo TK 
<- 1 2 3 4 5 6 ->
TävlingStartSlut 
SJT-Lidingö Spelen2019-11-222019-11-30
Nordea Nordic Cup - Sthlm Jr Tour 20192019-10-262019-10-31
Junior-RM utomhus 20192019-07-312019-08-16
KLTK:s Sommarspel 2019 - JSM Race 20192019-07-312019-08-04
Zeta Hellas Open - sommartour2019-07-012019-07-05
Audi Danderyd Open 2019 - Sommartour2019-06-032019-06-08
Näsbypark - JSM Race 20192019-05-182019-05-22
Mälarhöjden Sommartour2019-05-152019-05-19
Audi Danderyd Junior Trophy 20192019-05-102019-05-26
Junior RM Stockholm/Danderydscupen 20192019-03-072019-03-21
SJT - MIK OPEN2019-02-022019-02-10
Trollbäckens Vintertour2018-12-102018-12-14
Lidingö Spelen 20182018-11-232018-12-01
Sundbybergs Veteran Cup 20182018-11-172018-11-25
Älta Old and young cup 20182018-11-162018-11-25
Masters 142018-11-022018-11-04
Invacare Nordic Championship 20182018-11-022018-11-04
Spånga Vintertour 20182018-10-312018-11-04
JTS Classic2018-10-272018-11-04
SJT - Nordea Nordic Cup 20182018-10-272018-11-01
Spånga Höstcup 20182018-10-262018-10-31
Nordea Nordic Cup 20182018-10-262018-11-01
Tullingespelen 20182018-10-182018-10-28
Mälarspelen Vintertour2018-10-112018-10-14
Mälarspelen2018-10-062018-10-14
Nynäshamn Weekendspelen2018-10-052018-10-07
Rönninge TK Oktobersprint 20182018-10-052018-10-07
SJT Järfälla2018-09-292018-10-07
Danderyd Veterankraft Open2018-09-222018-09-30
Runspelen 20182018-09-212018-09-30
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 47