Svensk Tennis
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng | Ingångsrating januari 2019 |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Göteborg

Klubb  
Ale Tennis 
Alelyckan TK 
Angereds TK 
Askims TK 
Aspens TK 
Björboholms TK 
BK 72 Tennis 
Bollhallens IS TS 
Brottkärrs TF 
Bäckebol TK 
Bölets TK 
Clarebergs TK 
Floda TK 
Föreningen Team Sportarenan 
GLTK 
Gothia Tennis 
Göteborgs Polismäns 
Göteborgs racketlonklubb 
Göteborgs TS 
Hedens TS 
Hindås TK 
Hisingens TK 
Högsbohöjds TK 
Hönö IS 
Hönö TS 
IS Gothia 
Jennyhills TK 
Jonsereds TK 
Knippla IK 
Kortedala TK 
<- 1 2 3 ->
TävlingStartSlut 
Sportlovsspelen 20112011-02-122011-02-18
Sportringen Open 2011 - Vintertour2011-01-172011-01-21
Veteran RM Göteborg2011-01-022011-01-11
Partille Energi Cup2011-01-022011-01-11
Mölndals Tennis Open2010-12-262010-12-31
eka Lerum Open - Vintertour2010-12-152010-12-19
eka Lerum Open2010-12-112010-12-30
Wilson Open2010-11-262010-12-05
Torslanda Cup2010-11-132010-11-21
Halloween Cup2010-11-052010-11-07
Höstturneringen 20102010-10-292010-11-04
Ballerina Open2010-10-082010-10-15
HEAD CUP2010-08-202010-08-29
Brottkärrsspelen 20102010-08-022010-08-08
tennisforum cup junior2010-07-242010-07-30
göteborg cup2010-07-192010-07-23
tennisforum cup senior2010-07-192010-07-23
Kungälvsspelen2010-06-282010-07-04
Veteran RM Göteborg2010-06-122010-06-20
ICA Maxi Partille Cup2010-06-052010-06-20
Pixbo Open 2010 - Sommartour INSTÄLLD2010-05-312010-06-05
VT3: Brottkärr Veteran Cup2010-05-302010-06-06
Pixbo Tennisveckor2010-05-292010-06-11
VT2: Hindås Veteran Cup2010-05-162010-05-23
Säröspelen 20102010-05-082010-05-16
VT1: MS Data Veteran Cup2010-05-022010-05-09
wilson senior cup2010-04-022010-04-07
JSM 16, 14, 122010-03-292010-04-11
Sportlovsspelen 20102010-02-132010-02-21
Babolat senior cup2010-02-132010-02-17
1 <- 4 5 6 7 8 9 10 11 12 -> 19