Svensk Tennis
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng | Ingångsrating januari 2019 |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Skåne

Klubb  
Allmänna TK Lund 
Annelövs Tennisklubb 
Arilds TK 
Asmundtorps TK 
ATS Trelleborg 
Bara GIF 
Beddingestrands TK 
Bjuvs TK 
Bjärnums TK 
Björnås Tennisklubb 
Broby TK 
Bromölla TK 
Burlövs TK 
Båstad LTC 
Båstad Tennissällskap 
Båstad/Göta TS 
Dalby TK 
Eslövs TK 
Fair Play TK 
Farhults TK 
Fridhems RC 
Förslövs TK 
Genarps TK 
Glumslövs GIF 
Götisternas TK 
Helsingborgs TK 
Hittarps-Hallens TK 
Hittarpshallens TK 
Hjärnarps TK 
Hyllinge TK 
<- 1 2 3 4 5 ->
TävlingStartSlut 
Öresundsveckan2001-08-012001-08-05
Ödåkraspelen2001-07-302001-08-10
Veteran SM Ute2001-07-272001-08-02
Göingespelen2001-07-232001-07-29
Höllviksspelen2001-07-182001-07-22
Kalle Anka Cup Riksfinal2001-07-152001-07-20
Telenordia Swedish Open Båstad2001-07-152001-07-15
Munkaspelen2001-07-122001-07-22
Höllvikensspelen2001-07-112001-07-22
Havsbadsspelen2001-07-072001-07-11
Havsbadsspelen2001-07-062001-07-15
Ystadspelen2001-07-032001-07-08
Ystadspelen2001-06-302001-07-09
Skummeslövsspelen2001-06-302001-07-07
Värnamo Sommartour2001-06-272001-07-01
Triumf Glass Cup2001-06-262001-07-01
Åhusspelen2001-06-252001-07-01
Båstadtennis Sen o Vet2001-06-252001-07-04
Beddingespelen2001-06-242001-07-01
Swedish Ladies Båstad2001-06-242001-06-30
Åhusspelen2001-06-232001-06-27
Båstadtennis 162001-06-202001-06-30
Båstadtennis 122001-06-172001-06-24
Klippanspelen2001-06-142001-06-22
Båstadtennis 182001-06-122001-06-22
Båstadtennis 142001-06-112001-06-19
Pripps Energy Cup2001-06-042001-06-08
Pripps Energy Cup2001-06-022001-06-10
Pingstspelen i Osby2001-06-012001-06-04
Kalle Anka Cup Skåne2001-05-302001-06-04
1 <- 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ->