Svensk Tennis
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng | Ingångsrating januari 2019 |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Skåne

Klubb  
Allmänna TK Lund 
Annelövs Tennisklubb 
Arilds TK 
Asmundtorps TK 
ATS Trelleborg 
Bara GIF 
Beddingestrands TK 
Bjuvs TK 
Bjärnums TK 
Björnås Tennisklubb 
Broby TK 
Bromölla TK 
Burlövs TK 
Båstad LTC 
Båstad Tennissällskap 
Båstad/Göta TS 
Dalby TK 
Eslövs TK 
Fair Play TK 
Farhults TK 
Fridhems RC 
Förslövs TK 
Genarps TK 
Glumslövs GIF 
Götisternas TK 
Helsingborgs TK 
Hittarps-Hallens TK 
Hittarpshallens TK 
Hjärnarps TK 
Hyllinge TK 
<- 1 2 3 4 5 ->
TävlingStartSlut 
Skåneserien ute 20012001-05-012001-08-01
Åkarp Open2001-04-272001-05-06
Tyger Cup2001-04-072001-04-12
Disab Indoor Cup2001-04-072001-04-16
KFUM Cup2001-04-072001-04-16
Bergendahlscupen2001-04-042001-04-08
Börje Jönsson Åkeri AB Cup2001-03-232001-04-01
Tretorn Cup Riksfinal2001-03-222001-03-25
Hörby Cup2001-03-162001-03-25
Östersjöveckan2001-03-152001-03-18
DM Jun Skåne inne2001-03-022001-03-11
Vårvinterslicen2001-02-172001-02-25
Välacupen2001-02-092001-02-11
Tretorn Cup Skåne2001-01-262001-01-28
C4-Open2001-01-262001-02-04
Båstad Ladies2001-01-212001-01-27
Spirit Cup2001-01-122001-01-21
Vikingaspelen2001-01-032001-01-07
Minikannan2001-01-022001-01-07
Knutsspelen2001-01-022001-01-05
Vikingaspelen2001-01-012001-01-08
Knutsspelen2000-12-272001-01-05
Fair Play Cup2000-12-182000-12-22
Fair Play Cup2000-12-152000-12-23
Donnay Indoor Open Båstad2000-12-012000-12-10
Pirres Pokal Semifinalspel
Pirres Pokal Semifinalspel
Kalle Anka Cup Riksfinal
Kalle Anka Cup Riksfinal
Grand Slam Pokalen Sverigefinal
1 <- 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ->