Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Stockholm

Klubb  
Grödinge TK 
Gustavsbergs TK 
Handelsbankens IF 
Haninge TK 
Hellas Tennisklubb 
Herrängens TK 
Hjorthagens TK 
Huddinge TK 
Humpe Tennis 
Huvudsta TK 
Häggviks TK 
Hässelby TK 
Hästhagens TS 
IF Triangeln 
IFK Törnskogen 
IK Hephata 
ILTC Of Sweden 
Jordbro IF 
Järfälla TK 
Järfälla TS 
Karby TK 
Klas TK 
KLTK 
KLTK - Tennisskola 
Konsums IF Tennis 
Konsums IF Tennis 
Kooperativa Förb. T 
Kronobergs TK 
Kungsängens TK 
Kvickentorps TK 
<- 1 2 3 4 5 6 ->
TävlingStartSlut 
Aerosol Junior Open 20162016-03-242016-04-03
Vallentuna Babolat Open 20162016-03-112016-03-20
Junior RM2016-03-112016-03-23
Gustavsbergstrofén 20162016-03-042016-03-13
Wilson Open Nynäshamn2016-02-272016-03-06
NPTK Open 20162016-02-262016-03-06
ICA Kvantum Cup 20162016-02-262016-03-06
Eltk Cup 20162016-02-192016-02-28
H&M Team Cup2016-02-122016-02-21
EIF Tennis Junior Open2016-02-052016-02-14
MIK Open2016-02-012016-02-07
Solna Veteran 2016 - INSTÄLLD2016-01-292016-02-07
Järfälla Vintercup 20162016-01-232016-01-31
Farsta Veteran Open 20162016-01-222016-01-26
Senior och Veteran RM 20162016-01-022016-01-10
SALK OPEN2015-12-262016-01-06
O'learys - Vintertour2015-12-142015-12-18
O learys - Vintertour2015-12-142015-12-18
Gustavsberg OPEN2015-12-132015-12-20
Trollbäcksspelen 20152015-12-052015-12-13
Sundbybergs Veteran Cup2015-11-212015-11-29
Solnaspelen 20152015-11-202015-11-29
Älta Old & Young Cup2015-11-112015-11-22
Spårvägen Cup 20152015-11-072015-11-15
Spånga - Vintertour2015-10-282015-11-01
Nordea Nordic 20152015-10-262015-11-01
Spånga Höstcup2015-10-242015-10-29
Nordea Nordic Cup 20152015-10-232015-11-01
Tullingespelen2015-10-162015-10-25
Mälarspelen - Vintertour2015-10-152015-10-18
1 <- 5 6 7 8 9 10 11 12 13 -> 47