Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Stockholm

Klubb  
Latinamerikanska TK 
Lidingö TK 
Lillgårdens Fritids 
Lindö Park LTC 
Lindö Park LTC 
Mariehamns Tennisklubb 
Mälarhöjdens IK Tennis 
Mörbyfjärdens IF 
Nacka Handikappidrott 
No swedish club 
Norra Lagnö TK 
Nynäshamns TK 
Näsaängs TK * 
Näsbyparks TK 
Polska TK 
Rindö TK 
Rotebro TK 
Rönninge TK 
SALK 
Saltsjö-Duvnäs TK 
Saltsjöbadens LTK 
Sannadals SK 
SE-Bankens Tennissektion 
Segeltorps IF 
SJTK Stockholm 
Skandias KF 
Skånsta TK 
Skönstaholms TK 
Smedslättens LTK 
Sollentuna TK 
<- 1 2 3 4 5 6 ->
TävlingStartSlut 
Farsta Veteran Dubbel 20182018-09-102018-09-18
SHARP OPEN 20182018-08-232018-09-02
Junior RM Utomhus 20182018-08-102018-08-23
Veteran RM 20182018-08-102018-08-19
Zeta Hellas Open2018-08-052018-08-14
Zeta Hellas Open Sommartour2018-08-042018-08-08
Vikingaspelen 20182018-07-162018-07-22
Hellasgården Veteran Open2018-06-302018-07-08
Sundbybergsspelen 20182018-06-252018-07-02
McDonalds Cup 20182018-06-252018-06-29
Vallentuna Sommarspel-182018-06-242018-07-01
Yonex Open 20182018-06-182018-06-21
NPTK Veteran Cup 20182018-06-132018-06-20
Audi Danderyd Open 2018 - Sommartour2018-06-042018-06-09
Huddinge Outdoor2018-06-022018-06-10
Sollentunaspelen Ute2018-06-012018-06-10
Huddinge Veteran2018-05-262018-06-02
Audi Danderyd Mini Junior Trophy 20182018-05-222018-06-04
Åkersberga sommarspel 20182018-05-182018-06-06
Enskede Kannan 20182018-05-182018-05-27
NextJet Sommartour2018-05-162018-05-20
SJT - Audi Danderyd Junior Trophy 20182018-05-112018-05-27
Elite Hotels Next Generation, Stockholm Flickor 202018-05-042018-05-14
Elite Hotels Next Generation, Stockholm Pojkar 2012018-05-042018-05-16
Majspelen2018-04-212018-05-06
Ekeröspelen2018-04-142018-04-22
Huddinge Open 20182018-04-062018-04-15
Paragon Open 20182018-04-022018-04-08
Nynäshamn Open2018-03-262018-04-01
Solnaspelen RM Dubbeln2018-03-152018-03-24
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 47