Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Stockholm

Klubb  
Sollentunas Allmänna TK 
Solna TK 
Solsätra TK 
Sorunda TK 
Spånga IS 
Spånga TBK 
Spårvägens TK 
Stavsnäsbys TK 
Stenhamra TK 
Sthlms Stud TK 
Sthlms-Postens IK 
Sthlmspolisens TK 
Stockholm Tennis Academy TK 
Stockholms Dam TK 
Stockholms Damtennisklubb 
Stockholms Rullstolstennisklubb 
Stockholms Skärgårds TK 
Stockholms Stud. TK 
Stockholms TK 
Stora Wäsby TK 
Storängens LTK 
Sundbybergs TK 
Svenska Bostäders IF 
Sveriges Tennisveteraner 
Swedish Medical TS 
Sörskogens IF 
Taxi Tennis 
Televerkets I & FF 
Telia IF TF 
Tennisschool Club 
<- 1 2 3 4 5 6 ->
TävlingStartSlut 
Paragon Veteran 20182018-03-122018-03-16
Junior RM Stockholm/Danderydscupen2018-03-092018-03-21
Gustavsbergstrofén 20182018-03-022018-03-11
NPTK Open 20182018-02-232018-03-04
ICA KVANTUM CUP 20182018-02-232018-03-01
ELTK Cup 20182018-02-162018-02-25
H&M TEAM CUP2018-02-092018-02-18
Rönninge Open 2018 presenteras av Audi Södertälje2018-02-092018-02-18
SJT - MIK OPEN2018-02-032018-02-11
EIF Tennis Junior Open2018-02-022018-02-11
Farsta Veteran Open 20182018-01-312018-02-07
Järfälla Vintercup2018-01-262018-02-02
Senior- och Veteran RM 20182018-01-022018-01-14
Järfälla Vintertour2017-12-272017-12-30
SALK Open 20182017-12-262018-01-07
Trollbäckens Vintertour2017-12-112017-12-15
Trollbäcksspelen 20172017-12-092017-12-17
Trollbäcksspelen 20172017-12-092017-12-17
STV Classic2017-12-022017-12-07
SOLNASPELEN 20172017-12-012017-12-10
SOLNASPELEN 20172017-12-012017-12-10
Lidingö Spelen2017-11-242017-12-02
Lidingö Spelen2017-11-242017-12-02
Sundbybergs Veteran Cup 20172017-11-182017-11-26
Sundbybergs Veteran Cup 20172017-11-182017-11-26
Älta Old and Young Cup 20172017-11-172017-11-26
Älta Old and Young Cup 20172017-11-172017-11-26
Masters 142017-11-032017-11-05
Team Sportia Cup2017-11-032017-11-05
Spånga Vintertour2017-11-012017-11-05
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 47