Svensk Tennis
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng | Ingångsrating januari 2019 |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Uppland

Klubb  
Akademiska Sällskap 
Almunge Länna TK 
Alunda TK 
Antarktis TK (17050) = ID nr 
Arlanda TK 
Bålsta TK 
Bälinge IF 
Börje SK 
Enköpings TK 
Fältvägens TK 
Gimo IF TK 
Gimo IF TK 
Grisslehamns TK 
Hagunda IF TS 
Hallstaviks TK 
Heby TK 
Hållnäs Idrottsförening 
IK Nordia 
Karlsholms GoIF 
KFUM Uppsala IK 
Knivsta TK 
Långsands TK 
Långtora TK 
Mamre TK 
Marma SK 
Märsta TK 
Norrlands Nations IF 
Norrtälje Junior TK 
Norrtälje TK 
Rimbo TK 
<- 1 2 ->
TävlingStartSlut 
Öregrunds tennisvecka2015-07-182015-07-26
Norrtäljespelen 20152015-07-042015-07-12
Öregrunds junior CUP2015-06-252015-06-28
Junispelen2015-06-062015-06-14
SEB Next Generation - Kval & Huvud2015-05-222015-05-31
Eckerö Linjen Cup 20152015-05-092015-05-17
Åke Eriksson Invitation2015-05-012015-05-10
Bålstaspelen Ute2015-04-242015-05-10
Småa Cup2015-03-272015-04-05
ICARimbo-spelen2015-03-062015-03-22
Föreningsprodukter Cup2015-02-062015-02-15
Sigtunacupen 20152015-01-312015-02-08
Rosendals Super Uppsala 2015 - Vintertour2015-01-082015-01-11
Combimix Open2015-01-032015-01-10
Norrtälje Energi Cup 14/152014-12-272015-01-05
Bålsta - Vintertour2014-12-272014-12-30
Bålstaspelen Inomhus POOL2014-12-262014-12-30
Wilsons Jul-Cup 20142014-12-262014-12-30
Sparbanken i Enköping Cup POOL2014-12-132014-12-22
Team Sportia Open 20142014-11-152014-11-23
Hotell Kristina cup 2014 -Masters2014-10-252014-11-02
ICA Bålsta Cup POOL2014-10-172014-10-26
Riflex Open2014-10-032014-10-19
Lyckås Måleri Cup POOL MASTERS2014-09-052014-09-14
Pepparrotsslaget 20142014-08-292014-09-07
Rosendals Superjuniortour2014-08-292014-09-07
Din Motor Roslagens Veterancup2014-08-092014-08-17
Rimbo Open2014-08-012014-08-10
Inför JSM Cup2014-07-282014-08-06
Öregrunds tennisvecka2014-07-192014-07-27
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 19