Svensk Tennis
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng | Ingångsrating januari 2019 |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Uppland

Klubb  
Akademiska Sällskap 
Almunge Länna TK 
Alunda TK 
Antarktis TK (17050) = ID nr 
Arlanda TK 
Bålsta TK 
Bälinge IF 
Börje SK 
Enköpings TK 
Fältvägens TK 
Gimo IF TK 
Gimo IF TK 
Grisslehamns TK 
Hagunda IF TS 
Hallstaviks TK 
Heby TK 
Hållnäs Idrottsförening 
IK Nordia 
Karlsholms GoIF 
KFUM Uppsala IK 
Knivsta TK 
Långsands TK 
Långtora TK 
Mamre TK 
Marma SK 
Märsta TK 
Norrlands Nations IF 
Norrtälje Junior TK 
Norrtälje TK 
Rimbo TK 
<- 1 2 ->
TävlingStartSlut 
Sommarspelen2012-07-062012-07-11
Norrtäljespelen 20122012-07-062012-07-15
Norrtälje 2012 - Sommartour2012-07-042012-07-08
Öregrunds Junior CUP2012-06-272012-06-30
Junispelen2012-06-012012-06-10
Eckerölinjen Cup 20122012-05-122012-05-20
VÅRSPELEN2012-05-042012-05-13
Bålstaspelen2012-04-272012-05-06
PÅSKLOVSSPELEN2012-04-022012-04-05
LG Lyft Open2012-03-302012-04-08
Senior/Veteran RM 20122012-03-302012-04-01
Sigtunacupen2012-03-102012-03-18
ICArimbo-spelen2012-03-092012-03-25
Bålsta Junior Open2012-03-092012-03-18
Sportlovsspelen2012-02-202012-02-26
Bålsta Spring Cup - Vintertour2012-02-132012-02-17
Bålsta Spring Cup2012-02-102012-02-19
Rosendals - Vintertour2012-01-122012-01-15
Fundo Open2012-01-062012-01-14
Jul-Cup 20112011-12-262011-12-30
S46 - Vintertour2011-12-192011-12-23
Sendraget Cup 20112011-12-162011-12-23
S46 Open2011-12-092011-12-18
Team Sportia Open 20112011-11-112011-11-20
Åberg Museum Cup - Vintertour2011-10-312011-11-04
Hotell Kristina cup2011-10-292011-11-06
Åberg Museum Cup2011-10-212011-11-02
Riflex Open2011-09-302011-10-16
Pepparrotsslaget 20112011-09-022011-09-11
Lyckås Måleri Cup2011-08-242011-09-03
1 <- 4 5 6 7 8 9 10 11 12 -> 19