Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Västergötland

Klubb  
Alingsås TK 
Annelunds TK 
Aplareds TK 
Bjurbäcks TK 
Blikstorp AIK 
Bollebygds TK 
Borås LTK 
Borås TK 
Dalsjöfors TK 
Dalstorp IF 
Dalums TK 
Elfsborg Tennis 
Elfsborgs TK 
Falköpings TK 
Floby TK 
Fristads TK 
Fritsla TK 
Frändefors IF TS 
Frökinds TK 
Fullösa FK 
Fågelås TK 
Grästorps TK 
Gullereds TK 
Gullspångs TK 
Gällstads AIS 
Gällstads TK 
Götene TK 
Herrljunga TK 
Hestrafors TK 
Hillareds IF 
<- 1 2 3 ->
TävlingStartSlut 
Skaraborgskval2001-03-092001-03-18
Älvsborgskvalet2001-03-092001-03-18
Skaraborgsspelen Veteraner2001-03-092001-03-11
Vänerpokalen2001-03-032001-03-04
Edet Spelen2001-02-162001-02-25
Hökensåsspelen2001-02-032001-02-11
Knatte Cupen2001-02-022001-02-04
RIG-Mästerskapen2001-01-302001-02-01
Mercedes Benz Cup2001-01-262001-02-04
Mercedes-Benz Cup2001-01-262001-02-04
Tolvårscupen2001-01-132001-02-04
Kullingsslaget2001-01-052001-01-14
Falköpings Juniorcup2001-01-032001-01-07
Tomtecupen2000-12-272000-12-31
Jubileums Open2000-12-262000-12-30
Jubileums Open 20002000-12-092000-12-17
Junior Ladies Cup2000-11-242000-12-03
Handdukscupen 20002000-04-012000-12-31
1 <- 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ->