Svensk Tennis
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng | Ingångsrating januari 2019 |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Västergötland

Klubb  
Alingsås TK 
Annelunds TK 
Aplareds TK 
Bjurbäcks TK 
Blikstorp AIK 
Bollebygds TK 
Borås LTK 
Borås TK 
Dalsjöfors TK 
Dalstorp IF 
Dalums TK 
Elfsborg Tennis 
Elfsborgs TK 
Falköpings TK 
Floby TK 
Fristads TK 
Fritsla TK 
Frändefors IF TS 
Frökinds TK 
Fullösa FK 
Fågelås TK 
Grästorps TK 
Gullereds TK 
Gullspångs TK 
Gällstads AIS 
Gällstads TK 
Götene TK 
Herrljunga TK 
Hestrafors TK 
Hillareds IF 
<- 1 2 3 ->
TävlingStartSlut 
RM Sen, Vet, Jun182014-03-142014-03-23
Hökensåsspelen 20142014-02-282014-03-09
Yonex Cup2014-01-312014-02-09
Bravida Open - Vintertour2014-01-292014-02-01
Bravida Open - Borås Tennisvecka2014-01-242014-02-02
Järryds Pokal2014-01-232014-02-02
Tygrikesspelen2014-01-102014-01-19
Kullingsslaget 20142014-01-082014-01-19
Casio Cup 20142014-01-032014-01-06
Tomtecup 20132013-12-262013-12-31
Elfsborg Tennis XL Bygg Open2013-11-292013-12-08
Elfsborg Tennis XL Bygg Open - Vintertour2013-11-292013-12-08
Bolon Indoor Open 20132013-11-152013-11-24
Vänersmashen 20132013-11-142013-11-24
Billys Cup2013-10-252013-11-03
Nike Junior Masters - 20132013-10-042013-10-06
Pelaro Open2013-09-162013-09-29
Norlanders Cup2013-09-062013-09-15
Dunlop Mark Open2013-08-292013-09-01
Regionsmästerskap 162013-08-232013-08-25
Regionsmästerskap 142013-08-232013-08-25
Regionsmästerskap Sen, Vet, Jun182013-08-162013-08-25
Regionmästerskap zonkval öst, 16,142013-08-162013-08-18
Regionmästerskap zonkval syd 16,142013-08-162013-08-18
Regionmästerskap zonkval 12 öst2013-08-162013-08-18
Regionmästerskap zonkval 12 syd2013-08-162013-08-18
Cela Open 20132013-08-102013-08-15
Ulricehamn Open2013-07-252013-07-28
Scandic Swania Cup2013-07-232013-07-28
Odenbadsspelen 20132013-07-012013-07-05
1 <- 4 5 6 7 8 9 10 11 12 -> 29