Svensk Tennis
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Ångermanland

Klubb  
Billsta TK 
Björna IF 
Bonässunds IF 
Bötsle TK 
Husum IF Tennisklubb 
Härnö TS 
Härnösands TK 
Junsele IF Tennis 
Kramfors Tennis 
Kramfors-Alliansen 
Krokom-Dvärsätt Ik 
Köpmanholmens TK 
Molidens IK 
Norrfällsviken Tennisklubb 
Stubbsands TK 
Tennisgymnasiet Kramfors 
Trehörningsjö IF 
VåRö TK 
Öviks TK 
TävlingStartSlut 
Övik Open 20162016-01-212016-01-24
Tennisgymnasiet Open 20152015-11-122015-11-15
Öviks Cupen 20152015-10-012015-10-11
Kramfors Indoor Open 20152015-09-172015-09-20
Höga Kusten Open 20152015-06-252015-06-28
Mattsborgen Cup 20152015-06-042015-06-07
SEB Next Generation Cup SvTn Zon Norr (Övik)2015-05-152015-05-17
Next Jet Open 20152015-05-072015-05-10
Svensk Tennis Norr Indoor Vet/Sen RM 20152015-03-202015-03-22
Dubbelmästerskapen Övik 20152015-02-202015-02-22
Blixttour 3 Övik2014-11-292014-11-29
Tennisgymnasiet Open 2014 (B)2014-11-132014-11-16
Blixttour 2 Övik2014-10-292014-10-29
Blixttour 1 Övik2014-10-052014-10-05
Kramfors Indoor Open 2014 (B)2014-09-252014-09-28
Öviks Cupen 2014 (A)2014-09-112014-09-21
Höga Kusten Open 2014 B INSTÄLLD!!!2014-06-262014-06-29
Mattsborgen Cup 20142014-05-292014-06-01
Next Jet Open 2014 (B)2014-05-012014-05-04
Blixttour 2 Övik 20142014-03-292014-03-29
Blixttour 1 Övik 20142014-02-152014-02-15
Norrlands Masters - Övik (A)2014-01-162014-01-19
Tennisgymnasiet Open 2013 (B)2013-11-142013-11-17
Kramfors Indoor Open 2013 (B)2013-09-262013-09-29
Öviks Cupen 2013 (A)2013-09-122013-09-22
Höga Kusten Open 2013 B2013-06-272013-06-30
Mattsborgen Cup 2013 (A)2013-06-062013-06-09
Next Jet Open 2013 B2013-05-022013-05-05
Kramfors Euro Elite Talent Cup 2013 (B)2013-02-272013-03-01
Norrlands Masters - Övik (A)2013-01-242013-01-27
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 ->