Svensk Tennis
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Syd

Landskap  
Blekinge 
Halland 
Skåne 
Småland 
Klubb  
Allmänna TK Lund 
Alsterbro IF Tennis 
Alstermo IF, tennissektion 
Alvesta TK 
Anderstorps TK 
Aneby TK 
Ankarsrums TK 
Annebergs GIF TS 
Annelövs Tennisklubb 
Arilds TK 
Asmundtorps TK 
Aspö TK 
ATS Trelleborg 
Backa TK 
Bankeryds TK 
Bara GIF 
Barnarps IF 
Beddingestrands TK 
Bjuvs TK 
Bjärnums TK 
Björnås Tennisklubb 
Blomstermåla TK 
Blåsippans IF 
Bodafors TK 
Borgholms TK 
Braås GoIFS TS 
Bredaryds TK 
Broaryds TK 
Broby TK 
Bromölla TK 
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 12
TävlingStartSlut 
ATL Vintertour2018-01-042018-01-07
Fair Play Cup Vintertour2017-12-112017-12-15
Ystad Indoors Vintertour2017-11-062017-11-09
CA Fastigheter Cup - Vintertour2017-11-022017-11-05
Svedalaspelen Indoor Vintertour2017-10-232017-10-27
Sommartouren Masters2017-08-252017-08-27
Landskapsmästerskapen 12,14 Småland/Blekinge2017-08-172017-08-27
Supersommartour herrar2017-08-142017-08-20
Liljedahl Group Cup - Sommartour2017-08-062017-08-08
Junior SM Ute2017-08-042017-08-13
Junior SM Ute2017-08-042017-08-13
Glimstedt Open - Sommartour2017-08-012017-08-04
Hälleviks Havsbad Open2017-08-012017-08-06
Ekenässpelen - Wilson Junior Tour 20172017-07-302017-08-03
Beach House Öresundsveckan 20172017-07-292017-08-06
Veteran SM Ute2017-07-292017-08-05
Ekenässpelen - sommartour2017-07-282017-07-31
SEB Karlskrona Open Gräs - Sommartour2017-07-262017-07-28
XL Bygg Open2017-07-232017-07-30
SEB Karlskrona Open Grus - Sommartour2017-07-222017-07-26
Sparbanken Skåne Open, Hörby2017-07-222017-07-27
SEB Karlskrona Open2017-07-222017-07-28
Ostkustens Pärla - Senior2017-07-192017-07-22
Ostkustens Pärla - Sommartouren2017-07-192017-07-22
Halmstads Sommarspel - Wilson Junior Tour 20172017-07-182017-07-23
Höllviksspelen - Sommartour2017-07-182017-07-22
Havsbadsspelen2017-07-152017-07-23
Sparbanken Cup Kolleviksspelen 20172017-07-152017-07-23
Elit 2017 - Sommartouren2017-07-132017-07-16
Ostkustens Pärla2017-07-132017-07-22
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 93