Svensk Tennis
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng | Ingångsrating januari 2019 |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Syd

Landskap  
Blekinge 
Halland 
Skåne 
Småland 
Klubb  
Allmänna TK Lund 
Alsterbro IF Tennis 
Alstermo IF, tennissektion 
Alvesta TK 
Anderstorps TK 
Aneby TK 
Ankarsrums TK 
Annebergs GIF TS 
Annelövs Tennisklubb 
Arilds TK 
Asmundtorps TK 
Aspö TK 
ATS Trelleborg 
Backa TK 
Bankeryds TK 
Bara GIF 
Barnarps IF 
Beddingestrands TK 
Bjuvs TK 
Bjärnums TK 
Björnås Tennisklubb 
Blomstermåla TK 
Blåsippans IF 
Bodafors TK 
Borgholms TK 
Braås GoIFS TS 
Bredaryds TK 
Broaryds TK 
Broby TK 
Bromölla TK 
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 12
TävlingStartSlut 
Landskapsmästerskap 12,14,15-18 Skåne /Halland2019-08-152019-08-25
Landskapmästerskap utomhus 12,14,15-18 Småland/Blekinge2019-08-152019-08-25
APP Open - Sommartour2019-08-012019-08-04
Ekenässpelen - Ingår i Wilson Junior Tour2019-07-292019-08-02
Liljedahl Group Cup - Sommartour2019-07-292019-08-01
SEB Karlskrona Open Gräs Sommartour2019-07-242019-07-26
SEB Karlskrona Open Grus Sommartour2019-07-202019-07-24
Höllviksspelen - Sommartour 20192019-07-162019-07-20
Finest Cosmetic Cup, Hörby - Sommartour2019-07-152019-07-19
Halmstads Sommarspel 2019 - Ingår i Wilson Junior 2019-07-152019-07-21
PowerStrings Cup, Hörby - Sommartour2019-07-152019-07-19
Strandbadsturneringen Elit - Sommartour2019-07-102019-07-14
Blå jungfruspelen Sommartour2019-07-092019-07-13
Varbergs Sommarturnering 2019 - Sommartouren2019-07-012019-07-05
Munkaspelen 2019 - Ingår i Wilson Junior Tour2019-06-292019-07-07
Varbergs Sommarturnering 2019 - Ingår i Wilson Junior Tour2019-06-282019-07-07
KalmarSpelen - Ingår i Wilson Junior Tour2019-06-282019-07-07
KalmarSpelen - Sommartouren2019-06-282019-07-01
Beddingespelen by Optimala Hem Sommartour2019-06-272019-06-30
YSB Herr Sommartour 20192019-06-232019-06-26
Skummeslövsspelen - Ingår i Wilson junior Tour2019-06-222019-06-30
YSB Dam Sommartour 20192019-06-202019-06-23
Båstadtennis Sommartour 20192019-06-202019-06-23
Åhus Outdoor Open - Ingår i Wilson Junior Tour2019-06-152019-06-20
Åhus Outdoor Open - Sommartour 20192019-06-132019-06-17
ATL Euro Finans Open -Sommartour 20192019-06-032019-06-06
ATL Euro Finans Open - Ingår i Wilson Junior Tour 2019-05-302019-06-09
Tabergsdalen Open Elit - Sommartour2019-05-242019-05-27
Strandbjörksspelen - Ingår i Wilson Junior Tour2019-05-232019-05-26
Swedbank Cup - Ingår i Wilson Junior Tour2019-05-102019-05-12
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 103