Svensk Tennis
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Syd

Landskap  
Blekinge 
Halland 
Skåne 
Småland 
Klubb  
Allmänna TK Lund 
Alsterbro IF Tennis 
Alstermo IF, tennissektion 
Alvesta TK 
Anderstorps TK 
Aneby TK 
Ankarsrums TK 
Annebergs GIF TS 
Annelövs Tennisklubb 
Arilds TK 
Asmundtorps TK 
Aspö TK 
ATS Trelleborg 
Backa TK 
Bankeryds TK 
Bara GIF 
Barnarps IF 
Beddingestrands TK 
Bjuvs TK 
Bjärnums TK 
Björnås Tennisklubb 
Blomstermåla TK 
Blåsippans IF 
Bodafors TK 
Borgholms TK 
Braås GoIFS TS 
Bredaryds TK 
Broaryds TK 
Broby TK 
Bromölla TK 
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 12
TävlingStartSlut 
Supersommartour herrar2017-08-142017-08-20
Liljedahl Group Cup - Sommartour2017-08-052017-08-08
Junior SM Ute2017-08-042017-08-13
Glimstedt Open - Sommartour2017-08-012017-08-04
Ekenässpelen - Wilson Junior Tour 20172017-07-312017-08-03
Ekenässpelen - sommartour2017-07-282017-07-31
SEB Karlskrona Open Grus - Sommartour2017-07-222017-07-26
Ostkustens Pärla - Sommartouren2017-07-192017-07-22
Höllviksspelen - Sommartour2017-07-182017-07-22
Halmstads Sommarspel - Wilson Junior Tour 20172017-07-172017-07-23
Elit 2017 - Sommartouren2017-07-132017-07-16
Höllviksspelen 20172017-07-102017-07-22
Stranbadsturneringen 20172017-07-042017-07-16
Varbergs - Sommartour2017-07-032017-07-07
Munkaspelen - Wilson Junior Tour 20172017-07-012017-07-09
Kalmarspelen Bravida Cup - Sommartour2017-06-302017-07-03
Varbergs Sommarturnering - Wilson Junior Tour 20172017-06-302017-07-09
KalmarSpelen Bravida Cup 2017 - Wilson Junior Tour2017-06-302017-07-09
Beddingespelen - Sommartour by Optimala Hem2017-06-252017-06-28
YSB Open2017-06-222017-07-02
YSB Open damer - Sommartour2017-06-212017-06-24
Åhus Outdoor Open - Sommartour2017-06-182017-06-22
Åhus Outdoor Open - Wilson Junior Tour 20172017-06-172017-06-22
Båstadtennis Corem Open2017-06-102017-06-25
ATL Euro Finans Open - Sommartour2017-06-032017-06-06
Tabergsdalen Bravida Open Elit 2017 - Sommartour2017-06-032017-06-06
Strandbjörksspelen - Wilson Junior Tour 20172017-06-022017-06-11
ATL Euro Finans Open - Wilson Junior Tour 20172017-06-012017-06-11
Majspelen 2017 - Wilson Junior Tour 20172017-04-292017-05-07
Hörle Automatic Cup - Wilson Junior Tour 20172017-04-292017-05-01
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 91