Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Syd

Landskap  
Blekinge 
Halland 
Skåne 
Småland 
Klubb  
Allmänna TK Lund 
Alsterbro IF Tennis 
Alstermo IF, tennissektion 
Alvesta TK 
Anderstorps TK 
Aneby TK 
Ankarsrums TK 
Annebergs GIF TS 
Annelövs Tennisklubb 
Arilds TK 
Asmundtorps TK 
Aspö TK 
ATS Trelleborg 
Backa TK 
Bankeryds TK 
Bara GIF 
Barnarps IF 
Beddingestrands TK 
Bjuvs TK 
Bjärnums TK 
Björnås Tennisklubb 
Blomstermåla TK 
Blåsippans IF 
Bodafors TK 
Borgholms TK 
Braås GoIFS TS 
Bredaryds TK 
Broaryds TK 
Broby TK 
Bromölla TK 
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 12
TävlingStartSlut 
Landskapmästerskap utomhus 12,14,15-18 Småland/Blekinge2019-08-152019-08-25
Landskapsmästerskap 12,14,15-18 Skåne /Halland2019-08-152019-08-25
Swedish Tennis Academy - JSM Race 20192019-08-102019-08-14
Jönköpings TK 14 års - JSM Race 20192019-08-062019-08-10
Beach House Öresundsveckan - JSM Race 20192019-08-052019-08-14
APP Open - Sommartour2019-08-012019-08-04
Ekenässpelen - Ingår i Wilson Junior Tour2019-07-292019-08-02
Liljedahl Group Cup - Sommartour2019-07-292019-08-01
SEB Karlskrona Open Gräs Sommartour2019-07-242019-07-26
SEB Karlskrona Open Grus Sommartour2019-07-202019-07-24
SEB Karlskrona Open - JSM Race 20192019-07-202019-07-28
Höllviksspelen - Sommartour 20192019-07-162019-07-20
PowerStrings Cup, Hörby - Sommartour2019-07-152019-07-19
Finest Cosmetic Cup, Hörby - Sommartour2019-07-152019-07-19
Halmstads Sommarspel 2019 - Ingår i Wilson Junior 2019-07-152019-07-21
Strandbadsturneringen Elit - Sommartour2019-07-102019-07-14
Blå jungfruspelen Sommartour2019-07-092019-07-13
Strandbadsturneringen - JSM Race 20192019-07-042019-07-14
KalmarSpelen 16 års - JSM Race 20192019-07-032019-07-07
Varbergs Sommarturnering 2019 - Sommartouren2019-07-012019-07-05
Munkaspelen 2019 - Ingår i Wilson Junior Tour2019-06-292019-07-07
Varbergs Sommarturnering 2019 - Ingår i Wilson Junior Tour2019-06-282019-07-07
KalmarSpelen - Ingår i Wilson Junior Tour2019-06-282019-07-07
KalmarSpelen - Sommartouren2019-06-282019-07-01
Beddingespelen by Optimala Hem Sommartour2019-06-272019-06-30
YSB Herr Sommartour 20192019-06-232019-06-26
Skummeslövsspelen - Ingår i Wilson junior Tour2019-06-222019-06-30
Båstadtennis Sommartour 20192019-06-202019-06-23
YSB Dam Sommartour 20192019-06-202019-06-23
Åhus Outdoor Open - Wilson Junior Tour 20192019-06-152019-06-20
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 104