Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Syd

Landskap  
Blekinge 
Halland 
Skåne 
Småland 
Klubb  
Allmänna TK Lund 
Alsterbro IF Tennis 
Alstermo IF, tennissektion 
Alvesta TK 
Anderstorps TK 
Aneby TK 
Ankarsrums TK 
Annebergs GIF TS 
Annelövs Tennisklubb 
Arilds TK 
Asmundtorps TK 
Aspö TK 
ATS Trelleborg 
Backa TK 
Bankeryds TK 
Bara GIF 
Barnarps IF 
Beddingestrands TK 
Berga Tennisklubb 
Bjuvs TK 
Bjärnums TK 
Björnås Tennisklubb 
Blomstermåla TK 
Blåsippans IF 
Bodafors TK 
Borgholms TK 
Braås GoIFS TS 
Bredaryds TK 
Broaryds TK 
Broby TK 
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 12
TävlingStartSlut 
Landskapsmästerskapen 12, 14, 15-18 Skåne/Halland - JSM Race 20202020-08-132020-08-23
Landskapsmästerskapen 12, 14, 15-18 Småland/Blekinge - JSM Race 20202020-08-132020-08-16
Swedish Tennis Academy Open Sommartour2020-08-102020-08-13
Lomma-Bjärreds - JSM Race 20202020-08-052020-08-09
Liljedahl Group Cup - Sommartour2020-08-032020-08-06
Swedish Tennis Academy Open - JSM Race 20202020-08-012020-08-12
Beach House Öresundsveckan - JSM Race 20202020-08-012020-08-09
APP Open Sommartour2020-07-302020-08-02
SEB Karlskrona Open Sommartour GRÄS2020-07-222020-07-24
SEB Karlskrona Open - JSM Race 20202020-07-182020-07-26
SEB Karlskrona Open Sommartour Grus2020-07-182020-07-22
Höllviksspelen Sommartour 20202020-07-142020-07-17
Ostkustens Pärla - JSM Race 20202020-07-112020-07-19
Strandbadsturneringen Elit - Sommartour 20202020-07-082020-07-12
Blå jungfruspelen Sommartour 20202020-07-062020-07-09
Strandbadsturneringen - JSM Race 20202020-07-022020-07-12
KalmarSpelen - JSM Race 20202020-07-012020-07-05
Varbergs Sommarturnering - Sommartour 20202020-06-292020-07-03
YSB Herr Sommartour 20202020-06-282020-07-01
Varbergs Sommarturnering - JSM Race 20202020-06-262020-07-05
Jönköpings TK 18 års - JSM Race 20202020-06-262020-06-30
KalmarSpelen - Sommartouren 20202020-06-262020-06-29
Beddingespelen by Optimala Hem Sommartour 20202020-06-252020-06-28
YSB OPEN - JSM Race 20202020-06-192020-06-30
YSB Dam Sommartour 20202020-06-192020-06-22
Kristianstads Automobil Open - Sommartour 20202020-06-112020-06-15
Båstadtennis Corem Open - JSM Race 20202020-06-062020-06-21
ATL Euro Finans Open - Sommartour 20202020-06-012020-06-04
Tabergsdalen Elit Sommartour 20202020-05-292020-06-01
ATL Euro Finans - JSM Race 20202020-05-292020-06-01
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 105