Svensk Tennis
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Syd

Landskap  
Blekinge 
Halland 
Skåne 
Småland 
Klubb  
Allmänna TK Lund 
Alsterbro IF Tennis 
Alstermo IF, tennissektion 
Alvesta TK 
Anderstorps TK 
Aneby TK 
Ankarsrums TK 
Annebergs GIF TS 
Annelövs Tennisklubb 
Arilds TK 
Asmundtorps TK 
Aspö TK 
ATS Trelleborg 
Backa TK 
Bankeryds TK 
Bara GIF 
Barnarps IF 
Beddingestrands TK 
Bjuvs TK 
Bjärnums TK 
Björnås Tennisklubb 
Blomstermåla TK 
Blåsippans IF 
Bodafors TK 
Borgholms TK 
Braås GoIFS TS 
Bredaryds TK 
Broaryds TK 
Broby TK 
Bromölla TK 
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 12
TävlingStartSlut 
Fair Play CUp Vintertour2018-12-172018-12-21
Ystad Indoors Vintertour2018-11-062018-11-09
CA Fastigheter Cup - Vintertouren2018-10-312018-11-03
Svedalaspelen Indoor 2018 Vintertour2018-10-222018-10-26
Landskapmästerskap 12,14,15-18 Småland/Blekinge2018-08-162018-08-26
Landskapsmästerskap 12,14,15-18 Skåne /Halland2018-08-162018-08-26
APP Open 2018 - Sommartour2018-08-022018-08-05
XL Bygg Open Vallda2018-07-312018-08-02
Ekenässpelen - Wilson Junior Tour2018-07-302018-08-02
Liljedahl Group Cup - Sommartour2018-07-282018-07-31
SEB Karlskrona Open Gräs Sommartour2018-07-252018-07-27
SEB Karlskrona Open Grus Sommartour2018-07-212018-07-25
Höllviksspelen - Sommartour2018-07-172018-07-21
Halmstads Sommarspel - Wilson Junior Tour 20182018-07-162018-07-22
Elit 2018 Sommartouren2018-07-122018-07-15
Blå Jungfru Spelen Sommartour2018-07-102018-07-14
Höllviksspelen 20182018-07-092018-07-21
Strandbadsturneringen2018-07-032018-07-15
Varbergs Sommarturnering 2018 - Sommartouren2018-07-022018-07-06
Munkaspelen 2018 - Wilson Junior Tour 20182018-06-302018-07-08
Racketcentrum Open2018-06-292018-07-01
KalmarSpelen Bravida Cup 2018 - Wilson Junior Tour2018-06-292018-07-08
KalmarSpelen Bravida Cup 2018-Sommartouren2018-06-292018-07-02
Varbergs Sommarturnering 20182018-06-292018-07-08
Beddingespelen by Optimala Hem Sommartour2018-06-282018-07-01
YSB Herr Sommartour2018-06-242018-06-27
Skummeslövsspelen - Wilson Junior Tour 20182018-06-232018-07-01
Beddingespelen by Optimala Hem2018-06-232018-07-01
YSB OPEN2018-06-212018-07-01
Båstadtennis Sommartour 20182018-06-212018-06-24
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 100