Svensk Tennis
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Syd

Landskap  
Blekinge 
Halland 
Skåne 
Småland 
Klubb  
Allmänna TK Lund 
Alsterbro IF Tennis 
Alstermo IF, tennissektion 
Alvesta TK 
Anderstorps TK 
Aneby TK 
Ankarsrums TK 
Annebergs GIF TS 
Annelövs Tennisklubb 
Arilds TK 
Asmundtorps TK 
Aspö TK 
ATS Trelleborg 
Backa TK 
Bankeryds TK 
Bara GIF 
Barnarps IF 
Beddingestrands TK 
Bjuvs TK 
Bjärnums TK 
Björnås Tennisklubb 
Blomstermåla TK 
Blåsippans IF 
Bodafors TK 
Borgholms TK 
Braås GoIFS TS 
Bredaryds TK 
Broaryds TK 
Broby TK 
Bromölla TK 
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 12
TävlingStartSlut 
Smålandstourens Masterslutspel 2017/20182018-01-192018-01-21
ATL Vintertour2018-01-042018-01-07
Vikingaspelen 20182017-12-312018-01-07
Knutspelen 20172017-12-272017-12-31
Mölndals Tennis Open2017-12-262017-12-31
Fair Play Cup Vintertour2017-12-112017-12-15
Fair Play Cup 20172017-12-082017-12-20
Tranås Indoors2017-12-082017-12-10
Bankeryd Dubbeln 20172017-12-012017-12-03
Head Cup2017-11-242017-11-26
Handelsbanken Cup 20172017-11-172017-11-26
Munka Sprint Open 20172017-11-172017-11-19
Munka Sprint Open 20172017-11-172017-11-19
Case Open2017-11-162017-11-26
Höglandsspelen Eksjö 20172017-11-102017-11-12
Höglandsspelen Eksjö 20172017-11-102017-11-12
Norra Skåne Cup2017-11-092017-11-19
Norra Skåne Cup2017-11-092017-11-19
Ystad Indoors Vintertour2017-11-072017-11-10
Wettersprinten2017-11-042017-11-12
Ystad Indoors 20172017-11-022017-11-12
CA Fastigheter Cup - Vintertour2017-11-022017-11-05
CA Fastigheter Cup2017-11-012017-11-05
CA Fastigheter Cup2017-11-012017-11-05
Swedbank Bjärred Open 20172017-10-302017-11-05
Tretorn Open 20172017-10-302017-11-04
Tretorn Open 20172017-10-282017-11-05
KKS-cupen2017-10-282017-11-05
RC Open 20172017-10-272017-11-05
Svedalaspelen Indoor Vintertour2017-10-232017-10-27
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 97