Svensk Tennis
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Öst

Landskap  
Gotland 
Närke 
Sörmland 
Östergötland 
Klubb  
Askersunds TK 
Askhögens idrottsförening 
Björkviks IF, Tennissektion 
Borsökna TK 
Botair TK 
Boxholms TK 
Boxholms TK 
Burgviks TK 
Collegium TK 
Ekeby IF, ts 
Ericssons SK 
Eskilstuna Tennis T 
Fellingsbro TK 
FFV TK 
Finspång AIK Tennisklubb 
Fjugesta TK 
Flens TK 
Flextronics Sportklubb 
Folkunga TK 
Fornåsa TK 
Frövi TK 
Fårö IF, tennis 
Glanshammars IF TS 
Gnesta TK 
Gnisvärds TK * 
Grebo IK TS 
Hallsbergs TK 
Hemse BK 
Himmelsby TK 
Himmelstalunds TK 
<- 1 2 3 4 ->
TävlingStartSlut 
Holmen Paper Cup2017-07-222017-07-30
Holmen Paper Cup - sommartour2017-07-222017-07-30
ATEA CUP 20172017-05-042017-05-14
Visholmen Cup2017-04-272017-05-07
RM Öst inne 20172017-03-162017-03-26
Handelsbanken Open 20172017-03-032017-03-05
Åbyspelen inne vt 20172017-02-252017-03-05
Swedbank Open2017-01-272017-02-05
Eskilstuna Vintertour 20172017-01-052017-01-08
Synsam Open 20172017-01-042017-01-08
Audi Södertälje Jul Cup 20162016-12-102016-12-18
Folktandvården Cup2016-12-022016-12-11
Varamon Cup Inne 20162016-11-252016-11-27
Åbyspelen inne 20162016-11-102016-11-20
Folktandvården Sörmland Cup 20162016-10-282016-11-06
ICA Bengtsson Cup2016-10-272016-11-06
Linköping Junior Open med Sen. och Vet. Cup 20162016-10-072016-10-16
VTK 100 år Crêperie & Logi Junior Open2016-10-072016-10-09
Bosse Larsson Cup 20162016-09-302016-10-02
Audi Indoor Open2016-09-162016-09-25
Svensk Tennis Öst Senior & Veteran RM2016-09-012016-09-11
Junior-RM Öst Ute 20162016-08-192016-08-28
Junior-SM 14,18 ute 20162016-08-052016-08-14
12 års cupen2016-08-052016-08-14
Junior-SM 16 ute 20162016-08-052016-08-14
VTK 100 år Ljugarn JR Cup2016-07-292016-07-31
VTK 100 år Gutaspelen 20162016-07-252016-07-29
Holmen Paper Cup 20162016-07-232016-07-31
Holmen Paper Cup 2016 - Sommartouren2016-07-232016-07-31
Cementa Open 20162016-07-222016-07-24
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 24