Svensk Tennis
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Öst

Landskap  
Gotland 
Närke 
Sörmland 
Östergötland 
Klubb  
Askersunds TK 
Askhögens idrottsförening 
Björkviks IF, Tennissektion 
Borsökna TK 
Botair TK 
Boxholms TK 
Boxholms TK 
Burgviks TK 
Collegium TK 
Ekeby IF, ts 
Ericssons SK 
Eskilstuna Tennis T 
Fellingsbro TK 
FFV TK 
Finspång AIK Tennisklubb 
Fjugesta TK 
Flens TK 
Flextronics Sportklubb 
Folkunga TK 
Fornåsa TK 
Frövi TK 
Fårö IF, tennis 
Glanshammars IF TS 
Gnesta TK 
Gnisvärds TK * 
Grebo IK TS 
Hallsbergs TK 
Hemse BK 
Himmelsby TK 
Himmelstalunds TK 
<- 1 2 3 4 ->
TävlingStartSlut 
Folktandvården Cup2018-11-222018-12-02
Folktandvården Sörmland Cup 20182018-10-262018-11-04
Creperiet Jr Open 20182018-10-052018-10-07
Bosse Larsson Cup2018-10-052018-10-07
Audi Indoor Open2018-09-152018-09-23
Junior-RM Öst Ute 20182018-08-172018-08-26
Norrköpings TKs 12års cup2018-08-082018-08-12
Junior SM utomhus 20182018-08-032018-08-12
Gutaspelen2018-07-232018-07-26
Holmen Paper Cup sommartour2018-07-212018-07-29
Holmen Paper Cup2018-07-212018-07-29
Cementa Open2018-07-202018-07-22
Visholmen Cup2018-06-062018-06-17
Audi Open2018-05-252018-06-03
TK SAAB Trofén 20182018-05-252018-06-03
ATEA Cup 20182018-05-182018-05-27
Elite Hotels Next Generation Öst2018-05-102018-05-13
Ronald McDonald Hus Open2018-04-272018-05-01
RM Öst inne 20182018-03-122018-03-18
Handelsbanken Open 20182018-03-022018-03-04
LAN-ASSISTANS OPEN Åbyspelen Inne VT20182018-03-012018-03-11
Veteran SM 2018 inne2018-02-162018-02-25
Holmen Paper Vintertour2018-02-012018-02-04
Swedbank Open2018-01-262018-02-04
Synsam Open2018-01-042018-01-07
Eskilstuna Vintertour 20182018-01-042018-01-07
Ica Bengtssons Cup 20172017-12-182017-12-23
Ica Bengtssons Cup 20172017-12-182017-12-23
Audi Södertälje Julcup2017-12-152017-12-23
Folktandvården Cup 20172017-11-302017-12-03
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 26