Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Syd

Landskap  
Blekinge 
Halland 
Skåne 
Småland 
Klubb  
Gislaveds TK 
Glumslövs GIF 
Gnosjö TK 
Gottskärs TK 
Gottskärs TK 
Gransholms IF TS 
Grimstorps IF 
Gränna TK 
Gullbrandstorps TK 
Gullringshus TK 
Gunnebo TK 
Götisternas TK 
Habo Tennisförening 2016 
Habo TK 
Hagafors TK 
Hakarps TF 
Hallaryds TK 
Halmstad Garnisonens IF 
Halmstads TK 
Harplinge TK 
Helsingborgs TK 
Hestra Skid & SK 
Hestra TK 
Hillerstorps TK 
Hishults TK 
Hittarps-Hallens TK 
Hittarpshallens TK 
Hjärnarps TK 
Holms Bylag TS 
Holsby SK 
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 12
TävlingStartSlut 
Landskapsmästerskap 12,14,15-18 Skåne /Halland2019-08-152019-08-25
Landskapmästerskap utomhus 12,14,15-18 Småland/Blekinge2019-08-152019-08-25
Swedish Tennis Academy - JSM Race 20192019-08-102019-08-14
Jönköpings TK 14 års - JSM Race 20192019-08-062019-08-10
Beach House Öresundsveckan - JSM Race 20192019-08-052019-08-14
APP Open - Sommartour2019-08-012019-08-04
Ekenässpelen - Ingår i Wilson Junior Tour2019-07-292019-08-02
Liljedahl Group Cup - Sommartour2019-07-292019-08-01
Veteran SM Ute 20192019-07-272019-08-03
SEB Karlskrona Open Gräs Sommartour2019-07-242019-07-26
SEB Karlskrona Open - JSM Race 20192019-07-202019-07-28
SEB Karlskrona Open Grus Sommartour2019-07-202019-07-24
Höllviksspelen - Sommartour 20192019-07-162019-07-19
Halmstads Sommarspel 2019 - Ingår i Wilson Junior Tour2019-07-152019-07-21
PowerStrings Cup, Hörby - Sommartour2019-07-152019-07-19
Finest Cosmetic Cup, Hörby - Sommartour2019-07-152019-07-19
Strandbadsturneringen Elit - Sommartour2019-07-102019-07-14
Blå jungfruspelen Sommartour2019-07-092019-07-13
Strandbadsturneringen - JSM Race 20192019-07-042019-07-14
KalmarSpelen 16 års - JSM Race 20192019-07-032019-07-07
Varbergs Sommarturnering 2019 - Sommartouren2019-07-012019-07-05
Munkaspelen 2019 - Ingår i Wilson Junior Tour 20192019-06-292019-07-07
KalmarSpelen - Ingår i Wilson Junior Tour2019-06-282019-07-07
KalmarSpelen - Sommartouren2019-06-282019-07-01
Varbergs Sommarturnering 2019 - Ingår i Wilson Junior Tour2019-06-282019-07-07
Beddingespelen by Optimala Hem Sommartour2019-06-272019-06-30
YSB Herr Sommartour 20192019-06-232019-06-26
Skummeslövsspelen - Ingår i Wilson junior Tour2019-06-222019-06-30
Båstadtennis Sommartour 20192019-06-202019-06-23
YSB Dam Sommartour 20192019-06-202019-06-23
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 104