Svensk Tennis
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng | Ingångsrating januari 2019 |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Syd

Landskap  
Blekinge 
Halland 
Skåne 
Småland 
Klubb  
Gislaveds TK 
Glumslövs GIF 
Gnosjö TK 
Gottskärs TK 
Gottskärs TK 
Gransholms IF TS 
Grimstorps IF 
Gränna TK 
Gullbrandstorps TK 
Gullringshus TK 
Gunnebo TK 
Götisternas TK 
Habo Tennisförening 2016 
Habo TK 
Hagafors TK 
Hakarps TF 
Hallaryds TK 
Halmstad Garnisonens IF 
Halmstads TK 
Harplinge TK 
Helsingborgs TK 
Hestra Skid & SK 
Hestra TK 
Hillerstorps TK 
Hishults TK 
Hittarps-Hallens TK 
Hittarpshallens TK 
Hjärnarps TK 
Holms Bylag TS 
Holsby SK 
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 12
TävlingStartSlut 
Landskapsmästerskap 12,14,15-18 Skåne /Halland2019-08-152019-08-25
Landskapmästerskap utomhus 12,14,15-18 Småland/Blekinge2019-08-152019-08-25
APP Open - Sommartour2019-08-012019-08-04
Ekenässpelen - Ingår i Wilson Junior Tour2019-07-292019-08-02
Liljedahl Group Cup - Sommartour2019-07-292019-08-01
SEB Karlskrona Open Gräs Sommartour2019-07-242019-07-26
SEB Karlskrona Open Grus Sommartour2019-07-202019-07-24
Höllviksspelen - Sommartour 20192019-07-162019-07-20
Finest Cosmetic Cup, Hörby - Sommartour2019-07-152019-07-19
Halmstads Sommarspel 2019 - Ingår i Wilson Junior 2019-07-152019-07-21
PowerStrings Cup, Hörby - Sommartour2019-07-152019-07-19
Strandbadsturneringen Elit - Sommartour2019-07-102019-07-14
Blå jungfruspelen Sommartour2019-07-092019-07-13
Varbergs Sommarturnering 2019 - Sommartouren2019-07-012019-07-05
Munkaspelen 2019 - Ingår i Wilson Junior Tour2019-06-292019-07-07
Varbergs Sommarturnering 2019 - Ingår i Wilson Junior Tour2019-06-282019-07-07
KalmarSpelen - Ingår i Wilson Junior Tour2019-06-282019-07-07
KalmarSpelen - Sommartouren2019-06-282019-07-01
Beddingespelen by Optimala Hem Sommartour2019-06-272019-06-30
YSB Herr Sommartour 20192019-06-232019-06-26
Skummeslövsspelen - Ingår i Wilson junior Tour2019-06-222019-06-30
YSB Dam Sommartour 20192019-06-202019-06-23
Båstadtennis Sommartour 20192019-06-202019-06-23
Åhus Outdoor Open - Ingår i Wilson Junior Tour2019-06-152019-06-20
Åhus Outdoor Open - Sommartour 20192019-06-132019-06-17
ATL Euro Finans Open -Sommartour 20192019-06-032019-06-06
ATL Euro Finans Open - Ingår i Wilson Junior Tour 2019-05-302019-06-09
Tabergsdalen Open Elit - Sommartour2019-05-242019-05-27
Strandbjörksspelen - Ingår i Wilson Junior Tour2019-05-232019-05-26
Swedbank Cup - Ingår i Wilson Junior Tour2019-05-102019-05-12
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 103