Svensk Tennis
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Syd

Landskap  
Blekinge 
Halland 
Skåne 
Småland 
Klubb  
Gislaveds TK 
Glumslövs GIF 
Gnosjö TK 
Gottskärs TK 
Gransholms IF TS 
Grimstorps IF 
Gränna TK 
Gullbrandstorps TK 
Gullringshus TK 
Gunnebo TK 
Götisternas TK 
Habo Tennisförening 2016 
Habo TK 
Hagafors TK 
Hakarps TF 
Hallaryds TK 
Halmstad Garnisonens IF 
Halmstads TK 
Harplinge TK 
Helsingborgs TK 
Hestra Skid & SK 
Hestra TK 
Hillerstorps TK 
Hishults TK 
Hittarps-Hallens TK 
Hittarpshallens TK 
Hjärnarps TK 
Holms Bylag TS 
Holsby SK 
Hovmantorps TK 
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 12
TävlingStartSlut 
Fair Play CUp Vintertour2018-12-172018-12-21
Head Cup2018-11-232018-11-25
Handelsbanken Cup 20182018-11-172018-11-25
Munka Sprint Open 20182018-11-162018-11-18
Wettersprinten2018-11-112018-11-18
RC Open 20182018-11-092018-11-18
Höglandsspelen Eksjö 20182018-11-092018-11-11
Norra Skåne Cup2018-11-092018-11-18
Ystad Indoors Vintertour2018-11-062018-11-09
Ystad Indoors 20182018-11-012018-11-11
CA Fastigheter Cup2018-10-312018-11-04
CA Fastigheter Cup - Vintertouren2018-10-312018-11-03
Tretorn Open 20182018-10-292018-11-04
Varbergs Höstlovssprint2018-10-292018-11-01
KKS-Cupen2018-10-272018-11-04
Svedalaspelen Indoor 2018 Vintertour2018-10-222018-10-26
Svedalaspelen Indoor 20182018-10-192018-10-31
Vimmerby Höstcup2018-10-132018-10-21
GTK-spelen2018-10-122018-10-14
Fair Vision Open2018-10-112018-10-14
Spegeln Spelen2018-10-082018-10-21
Dubbel SM - Vintertour2018-10-062018-10-07
Bankeryds Indoor 20182018-10-052018-10-14
Sparbanken Skåne Open2018-10-042018-10-07
Plexipave Open2018-09-282018-09-30
Dubbelcupen 20182018-09-222018-09-23
90 års jubileum cup2018-09-212018-09-23
Sharp Open2018-09-212018-09-23
Tabergsdalen Bravida Cup 20182018-09-202018-09-30
Jönköping junior Open2018-09-142018-09-16
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 102