Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Syd

Landskap  
Blekinge 
Halland 
Skåne 
Småland 
Klubb  
Getinge TK 
Gislaveds TK 
Glumslövs GIF 
Gnosjö TK 
Gottskärs TK 
Gottskärs TK 
Gransholms IF TS 
Grimstorps IF 
Gränna TK 
Gullbrandstorps TK 
Gullringshus TK 
Gunnebo TK 
Götisternas TK 
Habo Tennisförening 2016 
Habo TK 
Hagafors TK 
Hakarps TF 
Hallaryds TK 
Halmstad Garnisonens IF 
Halmstads TK 
Harplinge TK 
Helsingborgs TK 
Hestra Skid & SK 
Hestra TK 
Hillerstorps TK 
Hishults TK 
Hittarps-Hallens TK 
Hittarpshallens TK 
Hjärnarps TK 
Holms Bylag TS 
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 12
TävlingStartSlut 
Landskapsmästerskapen 12, 14, 15-18 Småland/Blekinge - JSM Race 20202020-08-132020-08-16
Landskapsmästerskapen 12, 14, 15-18 Skåne/Halland - JSM Race 20202020-08-132020-08-23
Swedish Tennis Academy Open Sommartour2020-08-102020-08-13
Lomma-Bjärreds - JSM Race 20202020-08-052020-08-09
Liljedahl Group Cup - Sommartour2020-08-032020-08-06
Beach House Öresundsveckan - JSM Race 20202020-08-012020-08-09
Swedish Tennis Academy Open - JSM Race 20202020-08-012020-08-12
APP Open Sommartour2020-07-302020-08-02
SEB Karlskrona Open Sommartour GRÄS2020-07-222020-07-24
SEB Karlskrona Open - JSM Race 20202020-07-182020-07-26
SEB Karlskrona Open Sommartour Grus2020-07-182020-07-22
Höllviksspelen Sommartour 20202020-07-142020-07-17
Ostkustens Pärla - JSM Race 20202020-07-112020-07-19
Strandbadsturneringen Elit - Sommartour 20202020-07-082020-07-12
Blå jungfruspelen Sommartour 20202020-07-062020-07-09
Strandbadsturneringen - JSM Race 20202020-07-022020-07-12
KalmarSpelen - JSM Race 20202020-07-012020-07-05
Varbergs Sommarturnering - Sommartour 20202020-06-292020-07-03
YSB Herr Sommartour 20202020-06-282020-07-01
KalmarSpelen - Sommartouren 20202020-06-262020-06-29
Varbergs Sommarturnering - JSM Race 20202020-06-262020-07-05
Jönköpings TK 18 års - JSM Race 20202020-06-262020-06-30
Beddingespelen by Optimala Hem Sommartour 20202020-06-252020-06-28
YSB OPEN - JSM Race 20202020-06-192020-06-30
YSB Dam Sommartour 20202020-06-192020-06-22
Kristianstads Automobil Open - Sommartour 20202020-06-112020-06-15
Båstadtennis Corem Open - JSM Race 2020 - INSTÄLLD2020-06-062020-06-21
ATL Euro Finans Open - Sommartour 20202020-06-012020-06-04
ATL Euro Finans - JSM Race 2020 - INSTÄLLD2020-05-292020-06-01
Tabergsdalen Elit Sommartour 20202020-05-292020-06-01
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 105