Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Syd

Landskap  
Blekinge 
Halland 
Skåne 
Småland 
Klubb  
Kalmar TK 
Karlshamns TK 
Karlskrona TK 
Kiviks AIF 
Klavreströms TK 
Klippans TK 
Klågerups TK 
Knislinge TK 
Knäreds TK 
Kristianstads TK 
Kronprinsens TK 
Kullabygdens Tennissällskap 
Kulltorps TK 
Kulltorps TK 
Kungsbacka TK 
Kvidinge TK 
Källsjös TK 
Kännestubba TK 
Köpenhamns Bollklubb 
Köpenhamns Bollklubb 
Lagans TK 
Laholms TK 
Lammhult Tigers Tennisklubb 
Lammhults TK 
Landskrona TK 
Laxviks Påarps TK 
Lenhovda IF 
Lessebo TK 
Limhamns TK 
Linderöds TK 
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 12
TävlingStartSlut 
Dubbelcupen 20182018-09-222018-09-23
Sharp Open2018-09-212018-09-23
90 års jubileum cup2018-09-212018-09-23
Tabergsdalen Bravida Cup 20182018-09-202018-09-30
Jönköping junior Open2018-09-142018-09-16
C-4 Open 20182018-08-302018-09-02
Landskapmästerskap utomhus 12,14,15-18 Småland/Blekinge2018-08-242018-08-26
Supersprintdubbel2018-08-222018-08-23
Landskapsmästerskap 12,14,15-18 Skåne /Halland2018-08-162018-08-26
Tabergsdalen Intersport Outdoor 20182018-08-082018-08-12
Åkarp Junior Open2018-08-052018-08-12
APP Open 2018 - Sommartour2018-08-022018-08-05
XL Bygg Open Vallda2018-07-312018-08-02
Ekenässpelen - Wilson Junior Tour2018-07-302018-08-02
Hälleviks Havsbad Open 20182018-07-302018-08-03
Liljedahl Group Cup - Sommartour2018-07-282018-07-31
Beach House Öresundsveckan 20182018-07-282018-08-05
Veteran SM Ute 20182018-07-282018-08-04
SEB Karlskrona Open Gräs Sommartour2018-07-252018-07-27
SEB Karlskrona Open Grus Sommartour2018-07-212018-07-25
SEB Karlskrona Open2018-07-212018-07-27
Havsbadsspelen 20182018-07-192018-07-27
Höllviksspelen - Sommartour2018-07-172018-07-21
Halmstads Sommarspel - Wilson Junior Tour 20182018-07-162018-07-22
Sparbanken Cup Kollevikspelen 20182018-07-142018-07-19
Ostkustens Pärla2018-07-142018-07-20
Elit 2018 Sommartouren2018-07-122018-07-15
Blå Jungfru Spelen Sommartour2018-07-102018-07-14
Brunnsspelen 20182018-07-102018-07-15
Höllviksspelen 20182018-07-092018-07-21
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 105