Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Syd

Landskap  
Blekinge 
Halland 
Skåne 
Småland 
Klubb  
Getinge TK 
Gislaveds TK 
Glumslövs GIF 
Gnosjö TK 
Gottskärs TK 
Gottskärs TK 
Gransholms IF TS 
Grimstorps IF 
Gränna TK 
Gullbrandstorps TK 
Gullringshus TK 
Gunnebo TK 
Götisternas TK 
Habo Tennisförening 2016 
Habo TK 
Hagafors TK 
Hakarps TF 
Hallaryds TK 
Halmstad Garnisonens IF 
Halmstads TK 
Harplinge TK 
Helsingborgs TK 
Hestra Skid & SK 
Hestra TK 
Hillerstorps TK 
Hishults TK 
Hittarps-Hallens TK 
Hittarpshallens TK 
Hjärnarps TK 
Holms Bylag TS 
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 12
TävlingStartSlut 
Höllviksspelen 20182018-07-092018-07-21
Blå Jungfru Spelen2018-07-092018-07-15
Rullstolstennis-SM utomhus2018-07-062018-07-08
Strandbadsturneringen2018-07-032018-07-15
Varbergs Sommarturnering 2018 - Sommartouren2018-07-022018-07-06
Munkaspelen 2018 - Wilson Junior Tour 20182018-06-302018-07-08
KalmarSpelen Bravida Cup 2018-Sommartouren2018-06-292018-07-02
Racketcentrum Open2018-06-292018-07-01
Varbergs Sommarturnering 20182018-06-292018-07-08
KalmarSpelen Bravida Cup 2018 - Wilson Junior Tour2018-06-292018-07-08
Beddingespelen by Optimala Hem Sommartour2018-06-282018-07-01
YSB Herr Sommartour2018-06-242018-06-27
Skummeslövsspelen - Wilson Junior Tour 20182018-06-232018-07-01
Beddingespelen by Optimala Hem2018-06-232018-07-01
YSB OPEN2018-06-212018-07-01
Båstadtennis Sommartour 20182018-06-212018-06-24
YSB Dam Sommartour2018-06-202018-06-23
Kristianstads Automobil Open - Sommartour 20182018-06-172018-06-21
Östanåspelen2018-06-162018-06-17
Åhus Outdoor Open - Wilson Junior Tour 20182018-06-162018-06-21
Midsommarspelen 20182018-06-152018-06-22
Svedalaspelen Outdoor 20182018-06-112018-06-19
Båstadtennis Corem Open 20182018-06-092018-06-24
Strandbjörksspelen2018-06-072018-06-10
ATL Euro Finans Open - Sommartour 20182018-06-032018-06-06
Tabergsdalen Bravida Elit 20182018-06-012018-06-04
ATL Euro Finans Open - Wilson Junior Tour 20182018-05-312018-06-10
Elite Hotels Next Generation, Syd, Zon 4, Vimmerby2018-05-192018-05-20
Habofighten2018-05-192018-05-27
PoolSpelen 20182018-05-192018-05-20
1 <- 2 3 4 5 6 7 8 9 10 -> 105