Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Väst

Landskap  
Bohuslän/Dalsland 
Värmland 
Västergötland 
Klubb  
Vretens BK 
Vårgårda TK 
Vänersborgs TK 
Ålgårdens TK 
Åmotfors TK 
Åmåls Nya Tennisklubb 
Åmåls TK 
Årjängs IF, Tennissektion 
Älvenäs TK 
ÖSTK 
<- 1 2 3 4 5 6 ->
TävlingStartSlut 
Åmåls Tennisvecka - JSM Race 20202020-07-032020-07-15
Lysekil GCC/Fiskebäckskils TK - JSM Race 2020 - INSTÄLLD2020-06-172020-06-20
Karlstad Open - JSM Race 2020 - INSTÄLLD2020-06-112020-06-19
Bravida Borås Tennisvecka 2020 Vintertour2020-01-302020-02-02
XL BYGG OPEN Vintertour2019-12-052019-12-08
City Gross Open Vintertour 20192019-10-242019-10-27
Sandareds TK 16 års - JSM Race 20192019-08-062019-08-10
Åmåls TK - JSM Race 20192019-07-102019-07-14
Karlstads TK 16 års - JSM Race 20192019-06-292019-07-03
Tennis Europe 14 (Falköping) - JSM Race 20192019-05-112019-05-17
TF Bank Sandaredsvårturnering Sommartouren Sandared 20192019-05-022019-05-05
Bravida Borås Tennisvecka Vintertour2019-01-312019-02-03
XL BYGG VINTERTOUR2018-12-062018-12-09
Pablo Open 20182018-11-232018-12-02
Vänersmashen 20182018-11-162018-11-25
City Gross Open 20182018-10-292018-11-04
City Gross Open Vintertour 20182018-10-252018-10-28
Billys Cup2018-09-212018-09-30
Karlstad Cupen 20182018-09-212018-09-23
Serneke Open 20182018-09-102018-09-23
Ica Oxen Cup2018-09-052018-09-16
Oxen trippelcup lag2018-09-012018-09-02
RM Sen,Jun16,Jun14,utomhus 20182018-08-242018-08-26
RM 12 utomhus 20182018-08-242018-08-26
Catella Borås Clay Open2018-08-132018-08-19
Ursand Open 20182018-08-122018-08-19
Mark Clay Open2018-08-092018-08-19
Picassospelen 2018 sommartour2018-07-302018-08-03
Picassospelen 20182018-07-292018-08-05
BDO Open 20182018-07-212018-07-28
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 49