Svensk Tennis
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng | Ingångsrating januari 2019 |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Öst

Landskap  
Gotland 
Närke 
Sörmland 
Östergötland 
Klubb  
Malmslätts AIK 
Mariefreds TK 
Mjärdevi TK 
Mjölby TK 
Motala TK 
Nora LTK 
Norrköpings ATS 
Norrköpings Dam TK 
Norrköpings TK 
Norrköpings TT 
Nykvarns TK 
Nyköpings TK 
Nävekvarns TK 
Odensbackens TK 
Oxelösunds TK 
Parca BoIS 
Pershagens TK 
Simon Sportklubb 
Skärblacka TK 
Sköllersta IF 
Slite Tennisklubb 
Sparreholms TK 
Stafsjöbruks TK 
Strängnäs TK 
Sturefors nya tennisklubb 
Stånga IF 
Söderköpings TK 
Södermalms TK 
Södertälje Padel- & Tennisklubb 
Tjällmo TK 
<- 1 2 3 4 ->
TävlingStartSlut 
Swedbank Open Vintertour2019-01-312019-02-03
Eskilstuna Vintertour 20192019-01-032019-01-06
Folktandvården Cup2018-11-222018-12-02
Folktandvården Sörmland Cup 20182018-10-262018-11-04
Creperiet Jr Open 20182018-10-052018-10-07
Bosse Larsson Cup2018-10-052018-10-07
Audi Indoor Open2018-09-152018-09-23
Junior-RM Öst Ute 20182018-08-172018-08-26
Norrköpings TKs 12års cup2018-08-082018-08-12
Junior SM utomhus 20182018-08-032018-08-12
Gutaspelen2018-07-232018-07-26
Holmen Paper Cup sommartour2018-07-212018-07-29
Holmen Paper Cup2018-07-212018-07-29
Cementa Open2018-07-202018-07-22
Visholmen Cup2018-06-062018-06-17
TK SAAB Trofén 20182018-05-252018-06-03
Audi Open2018-05-252018-06-03
ATEA Cup 20182018-05-182018-05-27
Elite Hotels Next Generation Öst2018-05-102018-05-13
Ronald McDonald Hus Open2018-04-272018-05-01
RM Öst inne 20182018-03-122018-03-18
Handelsbanken Open 20182018-03-022018-03-04
LAN-ASSISTANS OPEN Åbyspelen Inne VT20182018-03-012018-03-11
Veteran SM 2018 inne2018-02-162018-02-25
Holmen Paper Vintertour2018-02-012018-02-04
Swedbank Open2018-01-262018-02-04
Synsam Open2018-01-042018-01-07
Eskilstuna Vintertour 20182018-01-042018-01-07
Ica Bengtssons Cup 20172017-12-182017-12-23
Ica Bengtssons Cup 20172017-12-182017-12-23
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 26