Svensk Tennis
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng | Ingångsrating januari 2019 |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Stockholm

Landskap  
Stockholm 
Klubb  
Tibble-Kungsängens 
TK Dalénum 
TK International 
TK Malmia 
TK Set 
TK Tenniskupan Sollentuna 
TK Victory 
Trollbäckens TK 
TSK Malmen 
Tullinge TK 
Tumba TK 
Tyresö TK 
Täby Kyrkby TK 
Täby TK 
Upplands Väsby Tennisklubb 
Vallentuna TK 
Vattenfalls IF 
Vaxholms TK 
Viggbyholms TK 
Viksjö TK 
Vålberga TK 
Vällingby AIK 
Väsby Racketklubb 
Väsby TK 
Västerhaninge TK 
Åkersberga TK 
Ålsten TK (15153) = ID nummer 
ÅTK 
Älgö TK 
Älta TK 
<- 1 2 3 4 5 6 ->
TävlingStartSlut 
Trollbäckens Vintertour2018-12-102018-12-14
Lidingö Spelen 20182018-11-232018-12-01
Sundbybergs Veteran Cup 20182018-11-172018-11-25
Älta Old and young cup 20182018-11-162018-11-25
Masters 142018-11-022018-11-04
Invacare Nordic Championship 20182018-11-022018-11-04
Spånga Vintertour 20182018-10-312018-11-04
JTS Classic2018-10-272018-11-04
SJT - Nordea Nordic Cup 20182018-10-272018-11-01
Nordea Nordic Cup 20182018-10-262018-11-01
Spånga Höstcup 20182018-10-262018-10-31
Tullingespelen 20182018-10-182018-10-28
Mälarspelen Vintertour2018-10-112018-10-14
Mälarspelen2018-10-062018-10-14
Nynäshamn Weekendspelen2018-10-052018-10-07
Rönninge TK Oktobersprint 20182018-10-052018-10-07
SJT Järfälla2018-09-292018-10-07
Danderyd Veterankraft Open2018-09-222018-09-30
Runspelen 20182018-09-212018-09-30
Farsta Veteran Dubbel 20182018-09-102018-09-18
SHARP OPEN 20182018-08-232018-09-02
Veteran RM 20182018-08-102018-08-19
Junior RM Utomhus 20182018-08-102018-08-23
Zeta Hellas Open2018-08-052018-08-14
Zeta Hellas Open Sommartour2018-08-042018-08-08
Vikingaspelen 20182018-07-162018-07-22
Hellasgården Veteran Open2018-06-302018-07-08
Sundbybergsspelen 20182018-06-252018-07-02
McDonalds Cup 20182018-06-252018-06-29
Vallentuna Sommarspel-182018-06-242018-07-01
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 47