Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Stockholm

Landskap  
Stockholm 
Klubb  
Tibble-Kungsängens 
TK Dalénum 
TK International 
TK Malmia 
TK Set 
TK Tenniskupan Sollentuna 
TK Victory 
Trollbäckens TK 
TSK Malmen 
Tullinge TK 
Tumba TK 
Tyresö TK 
Täby Kyrkby TK 
Täby TK 
Upplands Väsby Tennisklubb 
Vallentuna TK 
Vattenfalls IF 
Vaxholms TK 
Viggbyholms TK 
Viksjö TK 
Vålberga TK 
Vällingby AIK 
Väsby Racketklubb 
Väsby TK 
Västerhaninge TK 
Åkersberga TK 
Ålsten TK (15153) = ID nummer 
ÅTK 
Älgö TK 
Älta TK 
<- 1 2 3 4 5 6 ->
TävlingStartSlut 
Trollbäckens Vintertour2019-12-092019-12-13
SJT-Lidingö Spelen2019-11-222019-11-30
Spånga Vintertour 20192019-10-302019-11-03
Nordea Nordic Cup - Sthlm Jr Tour 20192019-10-262019-10-31
Mälarspelen Vintertour2019-10-102019-10-13
Junior-RM utomhus 20192019-08-022019-08-16
KLTK:s Sommarspel 2019 - JSM Race 20192019-07-312019-08-04
Zeta Hellas Open - sommartour2019-07-012019-07-05
Audi Danderyd Open 2019 - Sommartour2019-06-032019-06-08
Näsbypark - JSM Race 20192019-05-182019-05-22
Mälarhöjden Sommartour2019-05-152019-05-19
Audi Danderyd Junior Trophy 20192019-05-102019-05-26
Junior RM Stockholm/Danderydscupen 20192019-03-072019-03-21
SJT - MIK OPEN2019-02-022019-02-10
Trollbäckens Vintertour2018-12-102018-12-14
Lidingö Spelen 20182018-11-232018-12-01
Sundbybergs Veteran Cup 20182018-11-172018-11-25
Älta Old and young cup 20182018-11-162018-11-25
Masters 142018-11-022018-11-04
Invacare Nordic Championship 20182018-11-022018-11-04
Spånga Vintertour 20182018-10-312018-11-04
JTS Classic2018-10-272018-11-04
SJT - Nordea Nordic Cup 20182018-10-272018-11-01
Spånga Höstcup 20182018-10-262018-10-31
Nordea Nordic Cup 20182018-10-262018-11-01
Tullingespelen 20182018-10-182018-10-28
Mälarspelen Vintertour2018-10-112018-10-14
Mälarspelen2018-10-062018-10-14
Rönninge TK Oktobersprint 20182018-10-052018-10-07
Nynäshamn Weekendspelen2018-10-052018-10-07
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 48