Svensk Tennis
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng | Ingångsrating januari 2019 |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Mitt

Landskap  
Dalarna 
Gästrikland 
Uppland 
Västmanland 
Klubb  
Krylbo TK 
Kungsörs TK 
Köpings TK 
Leksands TK 
Lima Tennis 
Ludvika TK 
Långsands TK 
Långshyttans TK 
Långtora TK 
Malungs TK 
Mamre TK 
Marma SK 
Mora TK 
Märsta TK 
Norbergs TK 
Norrham Hamrångebygdens IF 
Norrlands Nations IF 
Norrtälje Junior TK 
Norrtälje TK 
Ockelbo TK 
Olsbacka TK 
Orsa TK 
Ramnäs TK 
Riddarhytte TK 
Rimbo TK 
Rosersberg TK 
Rättviks TK 
Sala TK 
Salboheds TK 
Sandvikens TK 
<- 1 2 3 4 5 ->
TävlingStartSlut 
Lugnet Cup Vintertour 20192019-03-072019-03-10
USIF Kings Cup2018-12-012018-12-01
Grand slam New York2018-11-302018-12-01
Grand slam äldre2018-11-232018-11-25
Scandic Gefle Open2018-11-222018-11-25
Norrtälje Energi Cup 20182018-11-102018-11-18
Grand slam London2018-11-092018-11-11
Nordsign Open2018-11-022018-11-11
USIF Poolspel Höstlovscup2018-11-012018-11-04
Hotell Kristina cup2018-10-272018-11-01
Borlänge Poolspel 20182018-10-262018-10-28
Ica i Bålsta cup 22018-10-192018-10-22
Rimbo Open2018-10-122018-10-21
Ica cup bålsta 12018-10-122018-10-15
Grand slam French open2018-10-062018-10-07
Falu Pre Future - Vintertour2018-09-262018-09-28
Handelsbanken i Bålsta 22018-09-212018-09-24
Sydboende Gefle Tk Open2018-09-202018-09-23
Borlänge Indoor 20182018-09-142018-09-16
Handelsbanken i Bålsta cup 12018-09-142018-09-17
Grand slam Båstad2018-09-072018-09-09
Pepparrotsslaget2018-08-302018-09-09
Falu Sprint Open2018-08-252018-08-25
Regionmästerskap mitt 20182018-08-172018-08-26
Tennisveckan Öregrund2018-07-142018-07-22
Norrtälje 2018 - Sommartour2018-07-072018-07-10
Öregrund Junior Cup2018-06-302018-07-01
Norrtälje-spelen 20182018-06-302018-07-08
USIF Poolspel Sommarcup 20182018-06-142018-06-17
Sigtuna Sommarspel 20182018-06-092018-06-17
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 32