Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Mitt

Landskap  
Dalarna 
Gästrikland 
Uppland 
Västmanland 
Klubb  
Västanfors TK 
Västerby TK 
Västerås Tennisklubb 
Västerås Tennisteam 
Årsunda TS 
Åshammars TK 
Älvdalens TK 
Älvkarleby IK 
Älvkarleby IK, tennis 
Örbyhus TK 
Öregrunds TS 
Österby TK 
Östhammars Sportklubb 
Östuna TK 
<- 1 2 3 4 5 ->
TävlingStartSlut 
Föreningsprodukter cup2017-02-102017-02-19
Föreningsprodukter cup2017-02-102017-02-19
ICA Maxi Spelen Gävle2017-02-092017-02-12
ICA Maxi Spelen Gävle2017-02-092017-02-12
Sigtuncupen 20172017-01-282017-02-05
Sigtuncupen 20172017-01-282017-02-05
Borlänge Indoor 20172017-01-272017-02-05
Borlänge Indoor 20172017-01-272017-02-05
JSM 18 USM 212017-01-212017-01-27
Norrtälje Energi Cup 16/172016-12-272017-01-05
Bålstaspelen Inne 20162016-12-272016-12-30
Babolat Jul-Cup 20162016-12-262016-12-30
Sparbanken i Enköping Cup2016-12-092016-12-18
Scandic Gefle Open 20162016-11-242016-11-27
Aura Light Cup2016-11-122016-11-20
Avesta Cup 20162016-11-112016-11-27
90-års Indoor Open2016-11-102016-11-13
Nordsign Open2016-11-042016-11-13
Hotell Kristina cup 20162016-10-292016-11-06
OKQ8 cupen2016-10-142016-10-30
ICA Bålsta Cup2016-10-142016-10-23
Dubbel-SM2016-10-072016-10-08
Falu Pre-Future - Vintertour2016-09-282016-09-30
GEFLE TK 100 ÅRS CUP2016-09-152016-09-18
Lyckås Måleri Cup 20162016-09-092016-09-18
Pepparrotsslaget 20162016-09-012016-09-11
GEFLE IT-LEVERANTÖREN OPEN2016-08-252016-08-28
Rimbo Open2016-08-192016-08-28
Regionsmästerskap Utomhus Mitt2016-08-192016-08-28
Holmgången 20162016-08-122016-08-14
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 32