Svensk Tennis

OBSERVERA ATT TENNISSÖK INTE LÄNGRE UPPDATERAS MED NYA TENNISRATINGEN!
För att se aktuell rating besök: https://svtf.tournamentsoftware.com
Mer info om den nya ratingen finner ni här: https://tennis.se/tavlingar/att-tavla/svensk-tennisrating
| Tennissök - startsida | Tävlingskalender | Tennispoäng |
[x]
Spelare - Sökning pågår
Klubbar - Sökning pågår
Tävling - Sökning pågår

Svensk Tennis Syd

Landskap  
Blekinge 
Halland 
Skåne 
Småland 
Klubb  
Mölle TK 
Mönsterås TK 
Mörbylånga Tennisförening 
Mörbylånga TF 
Mörlunda TK 
Mörrums GoIS 
Nybro IF/TS 
Nybro Korpförening 
Nybrostrands TK 
Nymölla TK 
Nässjö TK 
Nättraby TK 
Olofströms TK 
Orrefors TK 
Osby TK 
Osby TS 
Oskarsbergs TK 
Oskarshamns TK 
Oxie TK 
Perstorps TK 
Polus Tennis Club 
Pukaviks TK 
Påarps TK 
Påskallaviks TK 
Qviinge TC 
Ramlösa TK 
Reftele TK 
Ronneby TK 
Rosendals TK 
Rosenlunds TK 
1 <- 3 4 5 6 7 8 9 10 11 -> 12
TävlingStartSlut 
XL-bygg Open Indoor Vintertouren2019-02-062019-02-10
Atea Open - Vintertour2019-01-172019-01-20
Tabergsdalen Evry Vintertour 20192019-01-102019-01-13
ATL Vintertour2019-01-032019-01-06
Fair Play CUp Vintertour2018-12-172018-12-21
Bankeryds Dubbeln 20182018-11-302018-12-02
Head Cup2018-11-232018-11-25
Handelsbanken Cup 20182018-11-172018-11-25
Munka Sprint Open 20182018-11-162018-11-18
Case Open2018-11-152018-11-25
Wettersprinten2018-11-112018-11-18
Norra Skåne Cup2018-11-092018-11-18
RC Open 20182018-11-092018-11-18
Höglandsspelen Eksjö 20182018-11-092018-11-11
Ystad Indoors Vintertour2018-11-062018-11-09
Ystad Indoors 20182018-11-012018-11-11
CA Fastigheter Cup - Vintertouren2018-10-312018-11-03
CA Fastigheter Cup2018-10-312018-11-04
Tretorn Open 20182018-10-292018-11-04
Varbergs Höstlovssprint2018-10-292018-11-01
KKS-Cupen2018-10-272018-11-04
Svedalaspelen Indoor 2018 Vintertour2018-10-222018-10-26
Svedalaspelen Indoor 20182018-10-192018-10-31
Vimmerby Höstcup2018-10-132018-10-21
GTK-spelen2018-10-122018-10-14
Fair Vision Open2018-10-112018-10-14
Spegeln Spelen2018-10-082018-10-21
Dubbel SM - Vintertour2018-10-062018-10-07
Bankeryds Indoor 20182018-10-052018-10-14
Sparbanken Skåne Open2018-10-042018-10-07
<- 1 2 3 4 5 6 7 8 9 -> 105